30 VEULENSE KERMIS In het komende weekend staat heel het dorp weer in het teken van de jaar lijkse kermis. Als voorbereiding hierop hebben huis en tuin weer een extra beurt gehad en zijn of worden speciale kermisboodschappen gedaan, want het is feest in het dorp. De kinderen hebben als aanloop naar de kermis een kleurplaat gekleurd of een tekening, met de kermis als thema, gemaakt. Op vrijdag 3 september worden deze door iemand van de dorpsraad, tussen de middag op school opgehaald. Daarna worden ze door een deskundige jury beoordeeld. Kinderen, zorg dat je je werkstuk daar dan inlevert, anders maak je geen hangen! Op kermismaandag 6 september om 16.00 uur is de prijsuitreiking door de voorzitter van de dorpsraad, op het kermisterrein. Dus zorg dat je dan daar aanwezig bent. Bovendien is daar dan ook de ballonwedstrijd. Voor ieder kind is er een gratis ballon en voor de ballonnen die het verste vliegen heeft de dorpsraad enkele leuke prijzen beschikbaar gesteld. Alle kaartjes die voor 15 oktober '99 teruggestuurd zijn dingen mee naar de prijzen. De uitslag van de ballonwedstrijd verschijnt t.z.t. in 'de Ruuper*. Hieronder volgt nog een overzicht van de opneningstijden van de attracties tijdens de kermisdagen. Tot slot wenst de dorpsraad u, jong, oud of daar tussenin, een fijne, onbe zorgde kermis toe! G.Reintjes secr. Kermis Veulen van 4 t/m 9 september 1999 Openingstijden: Zaterdag van 19.30 tot 24.00 uur Zondag :van 14.00 tot 24.00 uur Maandag en dinsdag van 16.00 tot 24.00 uur. Attracties: 1Autoscooter :Regter(Langenboom) f 1.50 per rit 2. Boksbal :Regter(Langemboom) 3. Babysport :Bocken (Helmond) 1,50 per rit 4. Schietverinaak Regter(Langenboom) 5. Lijntrekspel :Spronsen (Boskoop) f 1,50 per spel 6. Holly cranes :Spronsen (Delft) 7. Snoepkraam :Camps (Horst) De zaalhouder zal nog een friteskraam laten plaatsen, zodat u op de kermis, behalve geen dorst, ook geen honger hoeft te lijden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 31