Op zondag 25 april a.s. doen de kinderen van groep 4 hun Eerste H. Communie tijdens de mis van 10,00 uur. Voor de ouders van de coomuniecantjes zijn de voorste banken, links en rechts in het nieuwe gedeelte van de kerk gereserveerd. Daarachter kunnen hun oudere broers en zussen plaats nemen. Voor de kleuters zijn aparte stoeltjes geplaatst op de plaats waar het koor altijd zit, rechts van het altaar. Enkele leer krachten houden daar een oogje in het zeil. Wij hopen dat veel parochianen deze eerste communie mee komen vieren in onze kerk. Op deze manier ervaren de kinderen, dat zij ook bij onze geloofsgemeenschap horen en met ons nu helemaal de eucharistie mee mogen vieren. Op zaterdag 19 juni a.s. ontvangen de meisjes en jongens van Groep 8 uit handen van Vicaris Dr. H, van der Meer S.J. het Sacrament van het Vormsel tijdens de mis van 19.00 uur. Wij hopen, dat iedereen rekening houdt met bovenstaande vieringen en dat er geen andere aktiviteiten, waarbij ouders en kinderen verwacht worden, georganisserd worden. Het moge iedereen bekend zijn, dat wij als parochie het fijn zouden yinden dat zo veel mogelijk mensen in de gelegenheid gesteld worden om de zondagse vieringen in de kerk mee te kunnen vieren. Het gaat in het leven niet alleen maar om brood en spelen, al zijn er velen die zo denken. Er is meer tussen hemel en aarde. HELP DE VLUCHTELINGEN PIT KOSOVO Het kan niemand ontgaan zijn. De oorlog in Kosovo heeft een dramatische vluchtelingenstroom veroorzaakt. Honderdduizenden Kosovaren zijn neergestreken in buurlanden als Albanië, Macedonië en Montenegro. Ze hebben onderdak nodig, voeding, medische verzorging en drinkwater. Het gironummer van de Hulpactie is 5 5 5 t.n.v. SHO in Den Haag. SHO De Samenwerkende Hulporganisaties o.a. Memisa, Artsen zonder Grenzen, Mensen in Nood, Nederlandse Rode Kruis, Novib, Stichting Vluchteling, Unicef, etc

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 3