ONDERLINGE PAARDENVERZEKERING. 15 De jaarvergadering van de Onderlinge Paardenverzekering is op woensdag 10 maart in de Gelderkoel te Heide. Aanvang 20.30 uur. Feestweekend te Leunen 19-21 maart: ROCKBAND BLOF EN BIJZONDERE VEILING Over een drietal weken organiseert harmonie "St. Catharina" een groots feestweekend De meest opvallende publiekstrekker is daarbij de bekende Zeeuwse formatie "BLOF Deze van radio en tv zo bekende rockband zal op de vrijdagavond aan Leunen en wijde omgeving laten zien en vooral horen, waarom zij de laatste tijd zo flink aan de weg timmert. In het voorprogramma zal de groep "KAJA" de zaal alvast in stemming Avond van de Lach Maar ook voor de zaterdagavond denkt de organisatie met het contracteren van Geert Pelzer, Striepke-Veur en De Noot, een ijzersterk programma te kunnen presenteren; veel humor in combinatie met allerlei lekker in het gehoor liggende, muziek. Diezelfde middag heeft de kleinste jeugd zich al kunnen vermaken met de fratsen en capriole: van de bekende clown Malle Mat. Ze zullen ongetwijfeld een heerlijke en 'malle' middag vol verrassingen beleven! Leunen in vogelvlucht Op zondag 21 maart zal dan de 2-de goederen- en dienstenveiling plaatsvinden Ook dit jaar hebben vele bedrijven en particulieren weer allerlei waardevolle zaken beschikbaar gesteld- De organisatoren hebben die middag ook aan de kinderen gedacht. Voor hen is er een ballonnenwedstrijd met een speciale verrassende "start" en er staan voor hen pony's klaar, on het speciale gevoel op de brede rug van een viervoeter eens te beleven. En vanwege het grote succes van vorig jaar, kan Leunen opnieuw van maar liefst 48 meter hoogte vanuit een hijskraanbak bekeken worden. Ter vergelijking: d< Tuinbouwloods naastgelegen kerktoren feestweekend vind plaats in de grote tuinbouwioods aan voor is tot een gezellige en sfeervolle feesttempel. Gezien de kwaliteit en diversiteit van programma en artiesten, zal de belangstelling groot zijn. Om teleurstellingen te voorkomen, zijn er voor de vrijdag- en de zaterdagavond kaarten in de voorverkoop te verkrijgen. De kaarten voor "Blof "en voor de zaterdagavond zijn vanaf maandag 29 februari te verkrijgen hij Rabo-bank Leunen en het nabijgelegen Texaco- tankstation. Zet het weekend van 19 -21 maart aanstaande alvast in uw persoonlijke aktiviteitenkalender!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 16