i HET KERSTFEEST. Kerstfeest is van oudsher een gezellig en huiselijk familie feest. Wij denken aan ons samen zijn, met heel onze familie. Heerlijk deze onderlinge band te voelen en te beleven. Wij halen er ook van alles bij: ik noem maar, de kribbe, schaapjes, herders, en heel centraal het kerstkind Jezus, MAria en Jozef. Wij mogen er alles bij halen, als het maar maakt, alsof wij er persoonlijk ook bijhoren. Want het echte Kerstgebeuren mag niet aan ons voorbij gaan. De historische getrouwheid van de buitenkant doet ons helpen, het diepste geheim van de geboorte van Immanuel (God met ons) te ver staan. En wij voelen hoe rijk wij zijn en leven. De Mensgeworden God, in een koude kribbe geboren, zonder ook maar iets van een huiselijke sfeer. Maar dit kille en voor ons niet te verstaan manier van geboorte, doet ons toch voelen, dat het in ons leven meer gaat, om de innerlijke vrede, vreugde en liefde, dan om het uiterlijke, hoe fijn en belangrijk it ook mag zijn. Wij denken en bidden deze dagen voor alle mensen die in armoede moeten leven, niets kunnen proeven en beleven van dit grote feest van vrede en liefde. Wij bidden voor onze eigen dorps en geloof gemeen schap. Ja dat de geboorte van deze Vrede Vorst alle mensen mogen aanraken en verrijken. Mede namens het kerkbestuur, wens ik U allen gezegende en fijne kerstdagen, en een hoopvol uitzien, naar een voorspoedig en gezond nieuw jaar. De diaken. alle leden fstdagen Gelukki teuwjaar. Destuur Ivb Veulen. 3 dames Ria Dings en Marielle Burgers de Hoefslag poetsen ir van 28dec. t/m 2 januari. Voor de sleutel bellen bij Jeu Sonne mans tel. 58 33 04

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 29