7 Winter. 'Aas alle inwoners vis Leunen. Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 21 december 1998 om 20.00 uur in gemeen schapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling van de notulen en actielijst van 16 vember 1998; 3, Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslag verse afgevaardigden; 5. Rondvraag en 6. Sluiting. St. Maarten Viering. Enige tijd geleden hebben wij ais dorpsraad een oproep geplaatst in de Ruuper voor het aantrekken van enkele vrijwilligers welke de St. Maarten viering zouden moeten gaan organiseren Op dit moment heeft zich al een vrijwilliger aange leid. Daarom zijn we nog op zoek naar twee of drie personen zodat ook deze activiteit door kan blijven gaan. Denk nu niet bij uzelf, och iemand anders regelt dit wel, maar neem zelf initiatief. Het zou toch zonde zijn als deze leuke activiteit waar zo'n 200 kinderen plezier aan beleven zou verdwijnen (voor informatie bel 583410). Voordat je er erg in hebt slaat het weer om en vriest en sneeuwt het met alle ge volgen van dien. Daarom is sedert enige tijd de zoutbak weer van het slot ont daan zodat iedereen een emmertje zout in voorraad kan hebben. De zoutbak zal nu nog open blijven tot 21 december (iedereen heeft dan ruimschoots de gele genheid gehad om zout te hamsteren), daarna gaat deze op slot totdat de weerbe richten weer vorst en de daarbij horende gladheid voorspellen. Ondergrondse containers. Oplettende burgers zullen geconstateerd hebben dat er op het plein enkele grote betonnen bakken boven de grond geplaatst zijn. Deze bakken zijn bestemd voor de ondergrondse containers en zullen, indien de weergoden gunstig gezind zijn, voor 1 januari 1999 ander de grond zitten op het plein. Zodat na 1 januari ieder een in de gelegenheid is om zowel glas, blik en textiel in de hiervoor bestemde bakken te deponeren. Uiteraard heeft dit alles een relatie met het op 1 januari ingaan van her. DIFTAR-systeem. Secretaris Dorpsraad Leunen Guus Reiirtjes 583410).

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 8