22 ONDERSCHEIDEN De heer jan van Dongen ontving uit handen van onze diaken, namens kerkbestuur en ons rectoraat, de gregoriaanse onderscheiding, omdat 25 jaar lid is geweest van ons kerkelijk zangkoor. Wij feliciteren hem ook vanaf deze plaats nogmaals van harte, en hopt dat Jan nog vele jaren in goede gezondheid ons koor blijft versterken. CLUSTERBIJEENKOMST De drie kerkbesturen Leunen, Veeulen en Heide zijn afgelopen dinsdag opnieuw bij elkaar geweest. Ondanks dat er duidelijke verschillen van parochie bestaan, is er een goede vooruitgang in de onderlinge verhou dingen en samenwerking. Ik. noem er maar enkele: er is maar een priester en een diaken in dit cluster de verschillende grote van de parochies vragen ook een verschillend aantal diensten en een grotere parochie heeft meer draagkracht en meer mogelijkheden. Vormen van samenwerking zien wij al duidelijk in o.a. samenwerking bij de verzorging van de avondwake, ook bij de school katechese wordt in de Heide en Veulen door een persoon verzorgt terwijl de pastoor dit nog blijft doen. een van de problemen zal toch zijn om voldoende vrijwilligers te vinden voor medewerking en begeleiding van de kinder nevendiensten, gezinsmissen, lectoren enz.. Wij hebben echter een groot vertrouwen dat ook nu en in de toekomst vrijwilligers zich zullen blijven aanmelden. L.V.B. VEULEN Op 17 dec. hebben wij een sfeer volle Kerstviering die begint om 19.30 uur. We hebben dit jaar geen H.Mis maar een korte leuke herderstocht met daarna een gezellige kleine kerstbrunch. De eigen bijdrage voor deze avond zijn f 5,— p.p. Mc tot en met 10 december bij Toos. tel 58 66 86. SCHIETVERENIGING DE ROOS Uitslag Sevenum 2 -Leunen 1 808-815 beste schutter W. Koenen met 275 pnt Leunen 2 -Sevenum 3 783-764 NEN beste schutter W.Smeets, P.Martens en J.van Soest met 261 pnt Velden 2 -Leunen 3 739-766 beste schutter R.Bertijn met 259 pnt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 23