6 L.V.B. LEUNEN De leden die zich hebben aangemeld voor de "Griekse" avond worden op maandag 28 septem ber om 20.00 uur in de Brink verwacht. Denken jullie wel aan de eigen bijdrage van f 2,50?? We hopen dat het een interessante en leerzame avond zal worden. Willen de leden uit de Vullingsstraat Urbanusweg Steegse Peelweg StCatharinastraat Apoiloniastraat om 19.00 uur aanwezig zijn i.v.m. de voorbereidingen Bis voorbaat dank. *De LVB kring Venray is van plan een computercursus en een 50+ cursus te organiseren. Hiervoor wil men eerst de interesse peilen. Voor meer informatie en aanmeldingen even bellen naar wilma Leijssen, tel. 510692, wel graag voor 29 september. •Tenslotte vragen we nog even aandacht voor onze gespreksgroep. Deze bestaat uit een aantal vrouwen die zo nu en dan wat "dieper" ingaan op een bepaald onderwerp. Interesse om mee te praten of meer informatie nodig?? Graag even melden bij het bestuur. Donateurs-actie Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide In de week van 22 t/m 29 september a.s. zal een van de leden van onze Harmonie bij u aan de deur komen in verband met onze jaarlijkse donateurs-actie. Ook dit jaar hebben we weer een enorme aanloop van jeugdigde leden gehad, die allemaal voorzien moeten worden van een instrument. Deze nieuwe leden zorgen ervoor dat onze vereniging gezond blijft. Natuurlijk hebben onze leden een hobby aan het maken van muziek, maar u weet ongetwijfeld dat veel van onze activiteiten in het belang van de ge meenschap plaatsvinden. Net als andere jaren doen wij daarom ook dit jaar weer een beroep op U, voor een bijdrage aan de kas van onze vereniging. Hartelijk dank alvast voor uw bijdrage Bestuur en Leden van Harmonie St Catharina Leunen - Veulen - Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 7