L.V.B. LEUNEN ib jum gaan we nog een avondje net- sen. Vertrek (bij goed weer) om 19,00 uur vanaf het plein. Op dinsdag 23 juni staat de "Fietsdag" op het programma. We vertrek ken dan om 9.00 uur en deze fietstocht is ca. 45 km. lang. Tenslotte is op dinsdag 25 augustus de jaarlijkse bedevaart naar Keyelaer. Noteer deze datums vol gezellige en gezonde in-of ontspanning op uw LVB kalender. Tot ziens Aan alle Inwoners van Leunen. Hierbij nodig ik u van harte uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 15 juni 1998 om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling van de notulen en actielijst van 18 mei 1998; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Evaluatie opstelling kermis; 5. Verslag diverse afgevaardigden; 6. Rondvraag; 7. Sluiting. Opstelling attracties kermis. Op grond van mondelinge en schriftelijke verzoeken/klachten m.b.t. tot de opstelling van de attracties van de kermis in 1997 en de plaatsing van het kunstwerk op het plein (mei 1998) is er na goed overleg met de direct belanghebbenden (gemeente, kermisexploitanten en gemeenschapshuis De Brink) besloten tot een andere opstelling van de attracties van de kermis. Ogenschijnlijk lijkt dit eenvoudiger dan het in werkelijkheid is. Wat voor de een een verbetering betekent kan voor iemand anders weer een verslechtering inhouden. Dat de situatie nog niet geheel naar wens is zal duidelijk zijn, maar een eerste stap in de goede richting (een attractieve kermisopsteüing) is gezet. De komende vergadering wordt e.e.a. nog eens geëvalueerd. Indien u suggesties/verbeteringen of aanvullingen heeft dan vernemen wij deze gaarne. Secretaris Dorpsraad Leunen Guus Reintjes. It

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 5