STRATEN TOERNOOI LEUNEN HEIDE Handboogschutterij St, «Joris» Het 36e stratentoemooi zit er weer op. Wij moesten het toernooi helaas beginnen met de mededeling dat een van onze trouwste straten vertegen woordiger plotseling was overleden. Na een minuut stilte werd het toernooi, door onze voorzitter, geopend, en konden de wedstrijden beginnen. De twee nieuwe wedstrijden truck- trekk.en en waterspel werden enthousiast (nou ja) uitgevoerd. Het weer zat helemaal mee, dus waren de personen en hun kleding die af en toe nat werden, weer zo droog. Er werd weer hard gestreden om de wisselbe ker binnen te halen. De eindstrijd was tussen de Vicariepas en de Reintjeskoel. Na een felle strijd won uiteindelijk Reintjeskoel. Het sportiefst was dit jaar een pleog uit de Heide nl. Deurdroelem. Deze kregen daarvoor dan ook de sportiviteit wisselbeker uitgereikt. De eindstand is: 1. Reintjeskoel 8. Heidsespiekmeester 2. Vicariepas 9. Heivolhofgrijs 3. Vullingstraat 10, Veulensescheisteeg 4. Engesteegsehaan 11, Overbroek 5. Strijkersbershof 12. Vullanus 6. Deurdroelem 13. Albihost 7. Sparolo 14, Bo, tr, cath.v.megen Dit Ibe toernooi kan zeer geslaagd worden genoemd, en de organisatie dankt daarvoor dan ook iedereen, die hebben meegedaan, of heeft meegeholpen. De organisatie. Op de Nederlandse kampioenschap voor Aspiranten op 23 Mei, schoot M.Ouwerkerk 205 punten en behaalde hiermee een 4de plaats. Agenda: Zaterdag 13 juni. NK wedstrijd te Sittard voor St. Joris 1, Aanvang: 10.00 uur, vertrek 8.30 uur Zaterdag 27 juni zondag 28 juni. Limburgs Pers. Kampioenschap te Boukoui. Zaterdag 4 juli, Limburgs Team Kampioenschap te Boukoui voor St Jons 3 Zondag 5 juli, Limburgs Team Kampioenschap te Boukoui voor St.Joris 2. Aanvang wedstrijd 10.00 uur, vertrek 8.30 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 7