URNENELA A IS. IK LEUNEN. U21 3 Inwoners van Leunen, de werkgroep rekent op uw positieve bijdrage. 584628 513026 510239 514602 583058 583454 Enige tijd geleden heeft de dorpsraad het kerkbestuur in kennis gesteld van een bij haar ingekomen vraag inzake het al dan niet realiseren van een umenplaats (columbarium) op het kerkhof. Het kerkbestuur heeft dit signaal opgepakt en in overleg met de dorps raad besloten om een werkgroepje te formeren, dat zich gaat bezighou den met het inventariseren van de behoefte aan een umenplaats, de mogelijkheden daaromtrent, het kostenplaatje en eventuele hindemissen, die kunnen of moeten worden verwacht. Deze werkgroep heeft inmiddels een eerste overleg gehad en gaat nu heel serieus aan de slag om uitein delijk een gefundeerd advies uit te brengen aan het kerkbestuur. Het is voor de werkgroep een uitgemaakte zaak dat van het kerkbestuur uiteindelijk, gelet op het toch te verwachten aanzienlijke kostenplaatje, slechts een positief besluit kan en mag worden verwacht, als duidelijk is dat het idee omtrent een umenplaats in de gemeenschap van Leunen een breed, althans een voldoende draagvlak heeft. Dat is dan ook de reden om aan de inwoners van Leunen te vragen om aan de leden van de werkgroep hun steunbetuigingen kenbaar te maken. Tevens staat de werkgroep open voor elk idee dat met de realisering van een umenplaats verband houdt. Reacties kunt u kwijt bij de onderstaande leden van werkgroep: namens de dorpsraad: 1) Herman Holtackers, Kraakse Pas 8, telefoon 2) Frank Comelissen, Mr. de Haenstr. 6 namens de inwoners van Leunen: 3) Henk Lucassen, Urbanusweg 7 4) Judith Lucassen, Vicarieweg 4 namens het kerkbestuur: 5) Joos Reintjes, Bershofö 6) Jeu Steeghs, Albionstraat 31 de 37 33 33

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 4