1 - s.s.s.
Uitslagen jeugd zaterdag 21 maart.
Uitslag veteranen zaterdag 21 maart.
Venray - Leunen
Uitslagen senioren zondag 22 maart.
Programma jeugd zaterdag 28 maart.
Jeugdleidersfeestavond.
Zaterdag 18 april '98 is de feestavond voor Jeugdleiders en de vrijwillig
sters welke op zaterdag kantinedienst verzorgen en hun partner.
Voor de verdere organisatie verzoek aan iedereen om de aanmelding plus
betaling inleggeld bij Jose Voermans of Toon Weijs te voldoen gaarne
voor of op 6 april '98.
SA/. LEUIMBN
Leunen
Al - Achates
Al
0-3
Leunen
BI - Ysselsteyn
Bi
11-1
Montagnards Cl - Leunen
Cl
0-3
T.V.O.
C3- Leunen
C2
4-5
Hegelsom
Dl - Leunen
Dl
0-3
Leunen
D2 - S.V.E.B.
D2
0-6
E.W.C.
El - Leunen
El
2-1
Montagnards E2 - Leunen
E2
0-9
Milsbeek
E3 - Leunen
E3
4-0
Leunen
E4 - Volharding
E3
5-1
E.W.C.
F1 - Leunen
F1
0-1
Venray
F12 - Leunen
F2
3-0
Leunen
F3 - Venl. Boys
Fó
0-3
Leunen
F4 - R.K.D.E.V.
F2
2-5
4-2
Leunen
1
- Meerlo
1
0-1
R.K.M.S.V.
2
- Leunen
2
0-1
Leunen
3
- Vitesse
3
4-2
B.V.V.
2
- Leunen
4
4-2
Leunen
7
- Meerlo
4
2-4
8
Leunen
Al - E.W.C.
Ai
15:00
Leunen
BI - Venray
B3
14:30
Leunen
Cl - Swolg. Boys
Cl
13:00
Leunen
C2 - Castenray
Cl
13:00
Leunen
Dl - R.K.D.E.V.
Dl
12:00
Montagnards D3- Leunen
D2.
10:30
Leunen
El - Milsbeek
El
11:00
Leunen
E2 - Vitesse
E5
09:30
Leunen
E3 - Venray
E10
09:30
Hegelsom
E2 - Leunen
E4
10:00
Leunen
F1 - Heijen
F1
11:00
Leunen
F2 - Wittenhorst
F6
09:30
Vitesse
F3 - Leunen
F3
09:30
Ysselsteyn
F4 - Leunen
F4
10:00
Programma veteranen zaterdag 28 maart.
Beekse Boys
- Leunen
zie opst.
Programma senioren zondag 29 maart.
Leunen
1
14:30
Leunen
2 - Buchten
2
12:00
S.S.S.
2 - Leunen
3
12:30
Wittenhorst
7 - Leunen
4
09:30
Volharding
7 - Leunen
5
10:00
Leunen
6 - S.V.E.B.
5
11:00
Leunen
7 - Ysselsteyn
6
10:00
Programma ieusd dinsdag 31 maart.
Venray
E4 - Leunen
El
18:30
Melderslo
E2 - Leunen
E2
18:30
Leunen
E3 - Oostrum
E2
18:30
Stormvogels E2 - Leunen
E4
18:30
Volharding
F1 - Leunen
F1
18:30
Meterik
F2 - Leunen
F2
18:30
Leunen
F3 - Merselo
F2
18:30
Leunen
F4 - Montagnards F5
18:30