Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide Programma- Akti viteiten 5 L.V.B- LEUNEN Uitnodiging voor de ledenavond op maandag 30 maart met als thema; "Hoe verzorg ik een paasbrunch?". De heer J.Manders zal antwoord geven op deze vraag en ook laten zien hoe je zo'n brunch samenstelt. Een leerzame avond voor vrouwen diewei eens iets anders willen dan het tradi tionele (geverfde) eitje bij het ontbijt. Dus graag tot ziens in de Brink om 20.00 uur! U dient zich wel even op te geven bij Leny Verhoeven, tel. 56 95 70, graag voor zaterdag 28 maart, p.s. Willen de leden uit de Boodenstr,/ v. Megenstr. Trijnestr. en Ronde- veld om 19.15 uur aanwezig zijn i.v.m. de voorbereidingen. Alvast bedankt. *Voor het uitstapje naar Belgie op dinsdag 21 april kunt u zich zaterdag 4 april vanaf 10.00 uur opgeven bij Wilma Leyssen, Trijnestraat 7. De kosten hiervoor bedragen f 60, Op dinsdag 17 maart overleed mevrouw L.Kusters-Koenen. Zij was jaren lang een trouw lid van onze vereniging. We wensen haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Zaterdag 28 maart: Serenade b.g.v. het 25 jarig bestaan van korfbalclub Oranje-Wit. Aanvang 19.45 uur. Aanwezig zijn om 19.30 uur bij de Brink in uniform. Zondag 29 maart: Goederen- en Diensten-veiling in de Brink. Zie mede delingen daarover elders in dit blad. Maandag 30 maart: Raboconcert in de Schouwburg te Venray. Zondag 5 april: Onderling solisten-concours in de Gelderkoel te Heide. Aanvang 14.30 uur. Zondag 19 april: Communie-feest te Veulen. Zondag 19 april: Jeugdharmonie Leunen en Jeugdharmonie van Venray geven een concert in de Schouwburg te Venray.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 6