Diavoorstelling Azië: Het Westen Voorbij" 22 Op zondag 5 april om 14.30 uur houdt Guus Geurts een diavoorstelling in cafe zaal 't Veule in Veulen. Hij doet verslag van zijn reis van ruim een jaar door de Filipiinen, Hongkong, Macau, China, Tibet, Nepal en India, begeleidt door muziek uit deze landen. Te zien zijn uiteenlopende landschappen zoals tropische eilanden, wonderlijk gevormde bergen in China, het hoge en kale Tibetaanse plateau, de Himalaya met de Mount Everest en de woestijn in West India. Centraal staat echter de mens met zijn steeds wisselende cultuur, gods dienst en manier van levensonderhoud. Tevens exposeert Guus voorwerpen uit de betreffende landen b.v. inheemse kledingstukken en houtsnijwerk. Toegang: vrije gift. Een tweede voorstelling vindt plaats op zondag 19 april om 15.00 uur in cafe de Evenaar in Venray. JEUGDCLUB VEULEN A.s. maandag 30 maart hebben we weer club. We gaan dan paasknutselen. We beginnen zoals gewoonlijk om 18.00 uur. Tot dan, groeties. Saskia. Marian Moniaue, Carla en Claudia. TE KOOP: 60 meter kasdakgoten Donderdag 26 maart jaarvergadering. We beginnen om 19.30 uur dus niet om 20.00 uur anders wordt het te laat met keramiek verven. We hopen op een goede opkomst want nieuwe ideeen voor het volgende seizoen zijn weer nodig voor een gevarieerd programma. Donderdag 23 april hebben wij een dagreisje georganiseerd naar Bauem- hof in Duitsland. Men kan zich .hier donderdag vast voor opgeven. De kosten zijn ca. f 55,p.p. als we een volle bus hebben plus eten. Verder kan nog worden opgegeven tot 29 maart bij Nellie tel. 585134. L.V.B. VEULEN tel. 58 20 16

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 23