AAN ALLE INWONERS VAN LEUNEN Hier volgt de uitslag van de trekking van de Donateurskaarten van Scouting Don Bosco. 3e prijs lot no 1785 2e prijs lot no 1406 le prijs lot no 1293 Prijswinnaars kunnen zich melden bij: Anny Jeuken, Hooipas 2, tel. 58 92 31 Aan alle inwoners van Leunen. De jaarlijkse Nationale Scouting Dag staat weer voor de deur. Daarom organiseert scouting Don Bosco Leunen op zaterdag 4 april a.s. voor deze gelegenheid een grote vossenjacht. Deze vossenjacht is voor alle kinderen van groep 4 t/m 7 van de basis school. Iedereen die mee wil doen kan zich op die dag van 13.30 uur tot 14.00 uur inschrijven/opgeven bij De Schakel. Aansluitend zullen dan de groepjes ingedeeld worden. We starten dan met de vossenjacht om ongeveer 14.15 uur. Voor degenen die niet weten wat een vossenjacht is, zullen we dit kort uitleggen: Bij een vossenjacht lopen er een aantal verklede personen(vossen) door het dorp. het is de bedoeling dat de kinderen dan in groepjes van ongeveer 5 personen door het dorp gaan lopen. Iedere keer als ze een vos tegenkomen, krijgen ze van hem/haar een handtekening. Ze moeten dan eerst een aantal andere handtekeningen verzameld hebben (van andere vossen) voordat ze weer van dezelfde vos een handtekening kunnen krijgen. Het groepje dat op het eind de meeste handtekeningen verzameld heeft, is de winnaar. Om ongeveer 16.00 uur zullen de kinderen weer terugzijn bij De Schakel, waar aansluitend de prijsuitreiking plaats zal vinden. De drie groepjes met de meeste handtekeningen zullen dan een prijsje ontvangen! We hopen alle kinderen van groep 4 t/m 7 te mogen verwelkomen op 4 april tussen 13.30 uur en 14.00 uur!! Groetjes, Scouting Don Bosco Leunen en de Welpen- en Estaleiding. 9

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 10