WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Venray-Ysselsteyn 3 Voor de patiënten van: R.Bruins, B.v.Casteren-v.Gils, R.Gabeler, F.Schmeetz H.Schraven, E.v.Tiel-Knoppen, M.v.Tiel, en J.Wittgen neemt waar: 28 febr. Zie Peel en Maas 1 maart Zie Peel en Maas Voor de patiënten van: A.Coenen, P.Corver, PP Henkes, R.Keizer, L.Keizer-Bors, G.v.Loon, E.de Munck-Keizer, M.v.Straaten en J.de Vocht neemt waar: 28 febr. Zie Peel en Maas 1 maart Zie Peel en Maas Spreekuur en voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur. L.V.B LEUNEN. *Op maandag 2 maart is er weer een kienavond voor de leden. Gezellig met mooie prijzen dus tot ziens in de Brink; aanvang 20.00 uur. Uitnodiging voor de culturele kringavond op maandag 9 maart. DEze wordt gehouden in schouwburg "de Beejekurf" te Venray, aanvang 19.30 uur. Op het programma staat een inleiding door mevr. Schepers over ons jaarthema:"Werk en zorg, een nieuwe balans". De avond zal verder worden gevuld met toneel en zang door de diverse afdelingen, waaronder ook die van Leunen! We hopen dus op een grote belangstelling, de entreebewijzewn zijn tot 5 maart, verkrijgbaar bij de bestuursleden en kosten f 10, *Voor enkele creatieve leden is er nog de mogelijkheid om een "antiek" boek te maken. Deze cursus is op 17 en 19 maart in "de Brink" en de kosten zijn f 35,Voor verdere informatie en opgaves melden bij wilma Leyssen, tel. 51 06 92. graag voor 9 maart. Noteert u alvast dinsdag 21 april als datum voor ons uitstapje? Nader bericht volgt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 4