Vastenavond 1998 Het geknal van 't Nieuwjaarsfeest is nog niet verstomd of vastenavond dient zich al weer aan. Over 7 weken is 't alweer zover. Op zondag 22 februari zal er ook dit jaar weer een optocht door Leunen trekken, dus hoog tijd om met vrienden, buurtgenoten of binnen de club te gaan overleggen, of en wat u wilt gaan ondernemen. Alles wat ironisch is, grappig, ernstig of komisch, of iets anders wat je leuk vindt is welkom, als 't maar niet beledigend is. De maximum maten van een wagen mag zijn, 15 m lang incl. trekker, hoog 5 m, en breed 3,50 m. Let vooral op de veiligheid van de deelnemers op en rondom de wagens en op de stevigheid van uw creatie, want als de wind er vat op krijgt is er geen houden aan. Ook mensen van het Veulen die willen doen mogen gerust meetrekken. In ieder geval veel plezier gewenst bij de opbouw van uw creatie. U kunt zich melden voor deelname aan de optocht in Leunen zowel als in Venray, bij J.v.Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 581693. R.Bruins, B.v.Casteren-v.Gils, R.Gabeler, H.Schraven, E.v.Tiel-Knoppen, M.v.Tiel, en Voor de patiënten J.Wittgen neemt waar Langstraat 106, tel. 58 35 58 m. Langstraat 106. Voor de patiënten van: A.Coenen, P.Corver, PP He L.Keizer-Bors, G.v.Loon, E.de Munck- M.v.Straaten en J.de Vocht neemt waar Dr.de Vocht, Henseniusstr. 13 a, tel. 58 18 78 Dr. PP Henkes, Helfrichstraat 2a, tel. 58 22 00 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens 10 tot 11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1998 | | pagina 4