Wijziging waameemgroepen van de Venrayse huisartsen per 1-1-98, De huisartsen van Venray werken samen in twee waameemgroepen. Met ingang van 01-01-1998 is besloten de samenwerking van beide groepen te wijzigen. Hiervoor zijn een aantal redenen verantwoordelijk. De eerste reden houdt verband met de aanstaande samenwerking van de huisartsen van gezondheidscentrum Landweer! met de huisartsen Schra- ven en van Hel in het in 1998 te bouwen medisch centrum Antoniusveld, Het ligt dan voor de hand dat deze huisartsen in dezelfde waameem- groep functioneren. Met ingang van maart 1998 wordt de vacature na het vertrek van Mevr. V.vd Acker ingevuld door Mevr.E/v.Tiel-Knoppen. De tweede reden wordt gevormd door de wens van de huisartsen van Ysselsteyn R.Keyzer en L.Keizer-Bors om vanaf het nieuwe jaar met de Venrayse huisartsen de waarneming van de diensten te regelen. En een volgende reden is gegeven door de invulling van de vacature in d egroepspraktijk Pr. Hendrikstraat door dhr.M.v.Straaten. In een extra huisartsenvergadermg eind november is daarom gekozen voor de volgend- de waarneemgroep indeling. Waaraeemgroep 1 wordt gevormd door de volgende huisartsen: A.Coenen, P.Ccrver, P.P,Henkes, R.Kêijzer, L.Keijzer-Bors, G.v.Loon, E.de Muck-Keizer, M.v.Straaten en J.de Vocht Waarneemgroep 2 wordt gevormd door de volgende huisartsen: R.Bmins, B.v.Casteren-v.Gils, R.Gabeier, F.Schmeetz, H.Sehraven, E.v.Tiel-Knoppen, M.v.Tiel en J.WIttgen, We zijn ons ervan bewust dat hiermee jarenlange vertrouwde samenwer- kingsbanden worden doorbroken, De vermelde nieuwe situaties hebben een goed overwogen besluit tot herziening van de waameemgroepen, echter nódig gemaakt. Wij vertrouwen op uw begrip en voortzetting van onze goede samenwer king. De Venrayse huisartsen. WIJ WENSEN IEDEREEN PRETTIGE FEESTDAGEN EN EEN GEZOND 1998 Bestuur en leidsters Peuterspeelzaal V Ukkenesi

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 21