18 De Plaatselijke Politiek sprak hem wel aan. Sinds 9 jaar is Gerrit lid van de Partij Samenwerking waar hij begonnen is bij de Commissie Openbare werken en nu de ouds zittende is. Vier jaar geleden is Gerrit gekozen in de Gemeenteraad. Hij is ook plaatsvervangend fractievoorzitter en bestuurslid, wat veel tijd in beslag neemt. Hobby's heeft hij verschillende, hij leest graag een goed boek en hun tuin wil hij graag steeds iets mooier maken. Maar hun hond, konijnen en kippen mogen ook niet vergeten worden. Sinds twee jaar gaan Gerrit en Annie regelmatig naar hun caravan in Friesland. Waar ze samen veel fietsen en Gerrit nog regelmatig een hengeltje uitwerpt. En als hij daar zit langs de waterkant begint ie te filosoferen, zoals: 'het bestuur is de steel van de paraplu, de commissies zijn de punten' of 'Quo'Vadis', waar gaat gij heen! Verder brengt Gerrit samen met zijn twee zonen 'Dagblad de Limburger' rond. Er zijn weinig wisselingen in het bestuur van de Carnavalsvereniging geweest. Volgens zijn eigen zeggen komt dat door de goede samenwerking, hij heeft er altijd met veel plezier ingezeten en nu nog. Annie weet wel te zeggen dat Gerrit met pijn in zijn hart rond d'n 11 van d'n 11 in 1998 afscheid zal nemen. Dit alles en het feit dat Gerrit nu 18 jaar secretaris van onze carnavalsvereniging is en verder nog vele dingen voor de Gemeenschap doet en gedaan heeft, heeft het Bestuur van Carnavalsvereniging "'t Knölleke" besloten om hem te belonen met de allerhoogste onderscheiding, welke wij in Leunen kennen. Gerrit, wij zijn trots zo een mens in onze eigen vereniging te mogen hebben. Op zondag 4 januari a.s. krijgt u allen de gelegenheid om Gerrit te feliciteren met zijn onderscheiding "de Gouden Knol", die uitgereikt zal worden in Gemeenschapshuis "de Brink te Leunen, om 14:00 uur. Wij hopen dat hij deze hoogste onderscheiding trots en temidden van zijn familie in goede gezondheid nog lang mag dragen. Tot ziens, Carnavalsvereniging "'t Knölleke" Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 19