Kerkbijdrage 1997 Veulen Hebt a ale aan de kerkbijdrage voor 1997 gedacht. Velen hebben dit reeds via de bank voldaan. Hoofdzaak is natuurlijk dat ieder die zijn Parochie, zijn geloofsgemeen schap een goed hart toedraagt, ook meedoet aan de kerkbijdrage. Uw bijdrage is op vrijwillige basis en naar draagkracht. Het Bisdom gaat uit van lf£ van het netto-inkomen. Als u voor 1997 nog niet hebt voldaan dan kunt u dit alsnog als volgt doen: Op banknr. 1281 02594 tn.v. Rektoraat St. Antonius v.Padua te Veulen. In gesloten envelop met naam en adres deponeren in brievenbus van het Rektoraat. Het spreekt vanzelf dat wij als kerkbestuur u zeer erkentelijk zijn voor uw kerkbijdrage aan ons Rektoraat. Aan alle mensen van Veulen Zoals u waarschijnlijk al in 'de Ruuper' van vorige week hebt gelezen, zal Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide op zondag 21 december een kerstconcert in onze kerk verzorgen. Ieder jam- geeft de Harmonie by. toerbeurt 'n concert in een van de drie dorpen. Dit als een uiting van haar betrokkenheid met de dorpen en als blijk van waardering voor de financiële bijdragen vanuit die gemeen schappen. Dit jaar heeft het Veulen de eer om muzikaal bedankt te worden en wel tijdens en na de Hoogmis van 10.30 uur. Reeds tijdens deze Eucharistie viering zal de Harmonie vanaf het Priesterkoor enige werken ten gehore brengen. Aansluitend aan de Dienst worden nog enkele muziekstukken uitgevoerd, U wordt uitgenodigd om samen met ons dit concert mee te beleven. Het is een mooie voorbereiding op het kerstfeest en het geeft de muzikanten meer voldoening ais ze aan véél mensen hun muzikale dank kunnen overbrengen. Kerkbestuur en Dorpsraad Veulen. JEUGDCLUB VEULEN Hallo jongens en meisjes. De club van volgende week maandag is verzet naar dinsdag 23 december. We gaan dan kerstknutselen. We beginnen om 18.00 uur. Tot dinsdag 23 december. Carla, Saskia, Monique, Marian en Claudia.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 21