DORPSRAAD VEULEN 25 Op dinsdag 16 december om 20.00 uur houdt de dorpsraad een vergade ring in 'De Hoefslag' met de volgende agenda; 1. Opening, 2. Notulen vorige vergadering, 3. Ingekomen stukken, 4. Mededelingen van het dorpenoverleg, 5. Doipse zaken, 6. Rondvraag, en 7. Sluiting. U bent van harte welkom. Het boek met Veuiense oorlogsverhalen nadert zijn voltooiing, wij hadden echter nog graag meer foto's van alles wat met de oorlog in Veulen te maken heeft, zoals b.v. verwoeste boerderijen, stukgereden wegen, oorlogsmaterieel e.d. Wij kunnen deze foto's dan nog bij de verhalen plaatsen. Na gebruik krijdt u ze weer omgeschonden retour. Denkt u dat u misschien iets heeft, bel mij dan. tel 58 11 97. G. Reintjes, secretaris dorpsraad Veulen. K.PJ. afd. VEULEN A.s. vrijdag 12 december hebben we weer KPJ. Er wordt namelijk Sinterkerst gevierd. Een kruising tussen Sinter klaas en de Kerstman. Ra ra wie zal er komen van deze Hoogheden] S Kom vrijdag om 20.30 uur naar de Hoefslag en neem een cadeautje mee voor de waarde van f 10,De jongens maken voor de jongens iets en de meiden voor de meiden. Hou het netjes deze week want de sint/kerstman ziet en weet alles} 1*. Tot vrijdag want dan kom je op het matje. Groetjes het Bestuur. JEUGDCLUB VEULEN A.s. maandag 15 dec. hebben we weer club. We gaan dan film kijken bij Carla. Zorg dat je om 18.00 uur bij Caria Timmermans bent (Veulense- weg 64). Omdat de film iets langer duurt kunnen jullie weer om 19.15 uur opgehaald worden bij Carla. Tevens is er die dag de gelegenheid Voor de ouders om foto's bij te bestellen van de ouderavond en <je sinterklaas viering. De foto's kosten f 1,-- per stuk (graag betalen bij bestellen). Groetjes en tot maandag, Saskia, Marian, Monique, Carla en Claudia

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 26