20 Erfbeplan tings project Veulen Door het planten van de eerste boom in het nieuwe plantsoen aan de Vlies opende wethouder J.Driessen het z.g.n. erfbeplantingsproject Daarna staken de kinderen de handen uit de mouwen om, door het planten van bomen, Veulens groen ook voor de toekomst veilig te stellen. Pas echt spannend werd het toen de naam van het plantsoen onthuld werd. Frank Classens was de gelukkige want de door hem ingezonden naam 't Vliesioen" stond op het bord. Een goed gevonden samensmelting van 'de Vlies' en 'plantsoen' met een knipoog naar 'visioen'. Proficiat Frank en veel plezier met de prijs. Alle kinderen kregen als beloning een fraaie hyacint op pot mee naar huis. Bedankt, allen die even de tijd vrij maakten om bij dit gebeuren aanwezig te zijn. Speciaal dank aan Rektor Bennenbroek voor het inzegenen van het terrein en aan 'Luuster Efkes' voor de passende muzikale omlijsting. P.s. De Dorpsraad wil rond de jaarwisseling een nieuwe editie van de 'Veulense Telefoongids" uitgeven. Willen diegenen die een faxapparaat aangeschaft hebben en het ons nog niet gemeld hebben, dit alsnog even doen. Wij kunnen dan ook deze nummers in de nieuwe gids vermelden. G.Reintjes, secretaris dorpsraad Veulen. 1 '-9? JEUGDCLUB VEULEN Hallo jongens en meisjes Zijn julllie allemaal weer lief geweest dit jaar? Dan staat sinterklaar ook weer voor jullie klaar. Zwarte piet heeft voor iedereen wat bedacht en dat op pakjesboot 12 uit Spanje mee gebracht. Om 18.00 uur moeten jullie het van de daken zingen want dan komen er 2 zwarte pieten, de Hoefslag binnen springen. Hoor de wind waait door de bomen 1 december zullen er 2 zwarte pieten komen. Tot dan Sint en Piet.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 19