10 BEDANKT BEDANKT BEDANKT BEDANKT Het was koud maar wel droog en dus........ willen wij graag, mede namens Sint en Pieten, alle kinderen, ouders, grootouders en vrijwilligers bedanken voor hun bijdrage aan de Sintintocht van zondag j.l. en hopen we dat dit voor iedereen een plezierige middag is geweest. In het bijzonder alle inwoners van Leunen die een vrijwillige bijdrage hebben geschonken evenals de RABObank. De vrijwilligers de zaal hebben versierd en opgeruimd en de tocht hebben begeleid. De Carnavalsvereniging voor de aankleding in de zaal, het geluid binnen en buiten en de verlichting in de zaal. De ontvangst van Sint op het Steegplein en bij de Brink. Het ontvangstadres voor Sint en Pieten en de hulp bij het kleden. De muzikale begeleiding door Harmonie en Drumband. De begeleiding van Sint en Pieten met de koets. En niet te vergeten de inpakkers van het snoepgoed. Sint Nicolaa^comité Nogmaals bedankt en tot volgend jaar bij de intocht. Leunen De zittingsavonden van 1997 zitten er weerop. Dit jaar waren er zelfs twee uitverkochte zalen! Daarvoor allemaal bedankt! En we hebben horen zeggen dat het weer prachtig mooie zittingsavonden waren. We gaan zo door en op dinsdag 9 december zullen we samen met alle medewerkers deze avonden na bespreken in cafe Den Herberg. De aanvang is 20.00 uur. Graag ontvangen wij ook opbouwende kritiek of ideeën voor de zitting van 1998. Dit kan mondeling via een van de leden van het zittingscomitee of telefonische op: 58 54 35 (Dit nummer kan ook gebruikt worden voor afmeldingen). Het zittingscomitee. ,,'t fChèlUke LEUNEN Zitting 1997 Knollekes en Knollinnekes CARNAVALSVERENIGING

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 11