DORPSRAAD VEULEN Betreft Erfbeplantingsproject. Op vrijdag 21 november zal het erfbeplantingsproject van de milieuwerkgroep van de LLTB-Venray van start gaan. Dit plan omvat de aanleg van erfbeplantingen op een 25-tal Veulense bedrijven. Om de start een officieel tintje te kunnen geven werd er een modelpro ject gezocht. Dit is gevonden in de vorm van het beplanten van het perceel rondom de papiercontainer en de glasbak. De glasbak zal wat verder terug geplaatst worden, zodat deze dan meer uit het zicht staat. Van iedere soort boom en struik die in het erfbeplantingsproject gebruikt wordt dal er ook een exemplaar in het plantsoen komen te staan. Er zullen bordjes bij geplaatst worden met de juiste naam erop. De leerlingen van de basisschool is gevraagd om een passende naam voor dit plantsoen te bedenken. Frits Ruyten, tuinarchitect uit Venray, heeft een beplantingsplan opge steld. In de loop van deze week zullen de voorbereidende werkzaamheden uitgevoerd worden. De start van het erfbeplantingsproject zal geschieden door het planten van de eerste boom in dit plantsoen. Wethouder J.Driessen is bereid gevonden om dit karwei te klaren. De schooljeugd zal bij de opening betrokken worden. Ook u wordt uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. De opening is gepland op vrijdag 21 november in de voormiddag. Nader bericht volgt in de Ruuper van volgende week. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen. JEUGDCLUB VEULEN Hallo jongens en meisjes. Zoals jullie weten is maandag 17 nov. a.s. de ouderavond. Jullie hebben al aan ons doorgegeven wat jullie graag willen gaan doen. Dit is: Kristel en Loes Smets: een toneelstuk. Willem, Richard, Patrick en Koen: "Shuwuwuba" *Lieke, Lianne, Danny, Kristel en Loes Smets: The spice girls Diana, Linda, Inge: Linda, Roos en Jessica *Mandy, Sjuul, Loes Thissen, Daan en Lisa: Modeshow *Yoey, Luc, Bart, Rick en KArel: Shit! Wiend ien. *Bram, Stijn, Stefan: The Kelly family. Het is de bedoeling dat jullie thuis zelf oefenen, zelf voor de kleding e.d. zorgt en zelf voor de muziek die je nodig hebt, zorgt. Zorg dat je om 17.45 uur allemaal in de Hoefslag bent om je muziek e.d. in te leveren zodat we ook om" 18.00 uur kunnen beginne. Tot dan en heel veel repeteerplezier. Saskia, Carla, Monique, Marian en Claudia.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 25