TE KOOP GEVRAAGD: Aankleedtafel voor op het bad. Annie Timmermans, tel 51 41 23 Jubilarissen Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide Tijdens de cecilia-avond van Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen- Heide Vrijdag 7 november jl. zijn twee leden in het zonnetje gezet in ver band met hun jubileum. Piet Jenniskeiis, 40 jaar lid Piet is al op jonge leeftijd als lid van de drumband begonnen. Ook was hij toen slagwerker van fanfare en blaaskapel. Bij de oprichting van D.S.V. in Venray maakte hij de overstap naar die vereniging, maar keerde uiteinde lijk toch weer terug naar Leunen. Daar is hij al jaren lang de drummer van blaaskapel "die fröhlichen rübensammler". Ook verzorgde hij nog jaren lang het slagwerk bij het Harmonie-orkest. Om reden van drukke werk zaamheden heeft Piet op een gegeven moment een keus moeten maken en heeft toen voor de blaaskapel gekozen. Piet was ooit nog 3 jaar bestuurs lid van St. Catharina. Piet ontving de gouden speld van de Limburgse Bond van Muziekgezel schappen en de bijbehorende oorkonde uit handen van voorzitter Huub Geurts. Frans Weijs, 25 jaar lid Frans was voor het eerst lid in de jaren '40-'50. Toen het op het boeren bedrijf te druk werd was er geen tijd meer voor het maken van muziek. De in Veulen woonachtige muzikant werd in de tachtiger jaren echter lid van joekskapel "Luuster Efkes" uit Veulen en vanaf dat moment werd hij snel ook weer lid van de Harmonie. Frans is daar al menig jaar een van de vaste trompettisten van blaaskapel "die fröhlichen Rübensammler". Hij werd zelfs zo enthousiast dat hij enkele jaren geleden besloot om een gedeelte van zijn stal om te bouwen tot repetitie-lokaal voor die blaaskapel. Frans kreeg de zilveren speld van de Limburgse Bond van Muziekgezel schappen en de bijbehorende oorkonde eveneens uit handen van voorzitter Huub Geurts.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 12