'"NOT PONY- EN; RUITERCLUB Öns"GeN ons genot ons genot Leunen Krikele datums die belangrijk kunnen zijn voor de leden. Dinsdag 9 dec. en donderdag 18 dec. in manege Wieneshof te Horst avonden voor dressuurruiters, commandanden/instructeurs en dressuurju™ ryleden. De aandacht zai vooral gaan naar B. L- niveau over het goed- gaande pony/paard in de B, L-proeven, de basisafrichting. Deze avonden worden verzorgd door dhr. W. Ernes. Aanvang: 19.30 tot 20.45 uur 3 ponycombinaties 20.45 tot 22.00 uur 3 paardencombinaties Maandag 12 januari 1998 in zaal brugeind te Meerio een avond over voorbereiding, verzorging en problemen van sportpaarden door veterinaire begeleider van sportpaarden dhr. B. Horsman. Aanvang 20.00 uur. De toegang voor deze avonden is gratis. Aan alle inwoners van Leunen. Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 17 november 1997 om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering is als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling van de notulen en actielijst van 20 oktober 1997; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslag diverse afgevaardigden; 5. Rondvraag en 6. Sluiting. Enkele opmerkingen uit de vorige vergadering; Zont bak. Zoals uit de krant te lezen is geweest krijgt ieder dorp zeer waarschijnlijk een zoutbak toegewezen. Momenteel wordt cr door de dorpsraad, m overleg met de gemeente, gezocht naar een geschikte lokaiie. Uitgangspunt hierbij is, dat de zoutbak centraal gelegen moet zijn en dat met name de lokaties bestemd voor publiek (zoals gemeenschapshuis, kerk, de Schakel en de basisschool) hiervan gebruik kunnen maken. Daarnaast is het zout beschikbaar voor iedere particulier, met name wordt bierbij door de gemeente gedacht aan de bejaarde medemens. De dorpsraad gaat ervan uit, dat indien een zoutbak geplaatst wordt, dat eenieder in de gelegenheid wordt gesteld, voor dat het slechte weer begint, Wat zout voor eigen gebruik in te slaan. Projecten Leefbaarheid in de Peel. Op dit moment zijn er 4 projecten ingediend door de dorpsraad We hebben nog geen reactie terug gehad Met vriendelijke groet, Secretaris Dorspraad Leunen Guus Reintjes. PONY CLUB

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 10