Gevonden een plastic-tas met sene Weipas 6, Leunen ,t't I^mILIu leunen Knollekes en Knollinnekes 8 21 en 22 november zijn weer de overbekende camavalszïttm- gen van carnavalsvereniging "'t Knofleke" te Leunen. Ditmaal gaat de 25 ste zitting van start! Géén camavalistiseh hoogtepunt, maar toch, 25 jaar lang een gezellige avond verzorgen is een prachtig resultaat. En als dan blijkt dat er ook dit jaar weer veel animo is om één van deze avonden te bezoeken (de eerste dag v/d voorverkoop ruim de helft verkocht) doet het zittingscomite extra haar best om er weer wat moois van te maken. We willen daarom hier alvast een tipje van het programma oplichten. Evenals andere jaren starten we in de Brink om elf voor acht. U worden de succesvolle carnavals-liedjes van het afgelopen seizoen gepresenteerd op een geheel nieuwe wijze. Hierna wordt deze avond officieel geopend door Vorst Thijs met zijn gevolg. Nieuw dansmarietjes zullen hen begeleiden. (Loes en Sandra nog bedankt voor jullie inzet). Onze ceremoniemeester Pieter gaat nu tot 't uiterste, hij kan zich nu nog vrijer bewegen. En waar zouden wij zijn zonder onze eigen hardstikke mooie dansgarde, onder leiding van Kristel Willems en Anja v Kempen. We zullen ze even opnoemen: Kristie, Yvonne, elle, Debby, Mieke, Yvonne, Jill en Maartje (Hebben jullie het hele jaar geoefend?!). Dat zullen dan vast een paar prachtige dansen worden. O ja, de kleding etc. wordt verzorgt door Mia Hellegers (veel werk hè). Hierna hebben we een reeks van Leunse top-artiesten, welke zich in de volgende Ruuper helemaal bloot geven. (Nou ja, een beetje dan). Zij zullen met hun gevarieerd programma een groot beroep doen op je lachspieren, en wist je...,.! Het geheel wordt muzikaal ondersteunt door Joekskapel Noët Tuus en Luuster Efkes. Uiteraard hebben er een knallende en gierende buut bij, welke precies past in de tijd van het jaar. Als afsluiting hebben we weer een geweldige finale. Kortom een avond om lekker te genieten!! De kaartjes zijn vanaf nu te koop bij TANKSTATION LUCASSEN. Het zittingscomite. CARNAVALSVERENIGING

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 9