Beste Veulense Mensen. 1;8 Wij weten wei dat het voor u nog veel te vroeg is om over te beginnen, maar tegen de tijd dat het zover is willen wij u medewerking vragen om eens in u fotoarchief te kijken of u nog foto's heeft van de carnaval van vroeger zodat wij deze kunnen/mogen gebruiken voor de presentatie met het 44-jarigbestaan van onze carnavalsvereniging. Berichten zien wij graag tegemoet bij Thei Heintjes tel. 512099 of Harrie Verhoeven tel. 541306. p.s. Foto's komen natuurlijk retour. L.V.B. VEULEN Dinsdagmiddag 18 november excursie naar intratuin in Venray van 13.30 uur tot 15.30 uur. (Niet 11 nov. zoals op de ledenavond was afgesproken, die datum was niet meer vrij). Opgave is nog mogelijk tot 15 november bii Nellie, tel. 585134. Willen de dames Mia Geurts en Tiny Classens de Hoefslag poetsen in de week van 10 tot 14 november. Niet op dinsdag en vrijdagmorgen en niet op woensdagmiddag, voor de sleutel bellen bij Jeu Sonnemans, tel. 583304. U kunt zich nog steeds opgeven voor het poetsen van de Hoefslag. Hoe meer vrijwilligers hoe minder men aan de beurt is. Het komt ten goede van de L.V.B. FEESTAVOND met DE MEIDEN KIST De jaarlijkse feestavond wordt gehouden op 13 november in zaal 't Veule. Ieder lid met echtgenoot is welkom op deze avond die begint om 20.00 uur. Cees Prinsen verzorgt deze avond met anekdotes en wetenswaardigheden uit de meidenkist, een spiegel van het verleden. Als iemand nog 'vreemde spulletjes' uit die tijd heeft kan men ze meebrengen dan worden ze door Cees getaxeerd en besproken. Wij wensen iedereen dan een gezellige avond toe.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 19