-4 Joekskapellen op C.I>. 16 Eind november zal er een, voor Venrayse begrippen, unieke C.D. ver schijnen. Uniek, daar het nu niet gaat over een opname van één joekska pel, doch vier joekskapellen welke eendrachtig een C.D. zullen uitbren gen. Deze samenwerking van "Blaos um op", "Göt Net", en "Zuutjes An" uit Venray en "Noeët Tuus" uit Leunen is ontstaan op initiatief van joekskapel "Göt Net". In de afgelopen maanden is door de 4 joekskapellen alles in het werk gesteld om de sponsoring van de C.D. rond te krijgen. Mede dankzij de financiële steun van Venrayse-, maar vooral ook Leunse ondernemers, is het benodigde bedrag bijeengebracht. Het zal absoluut geen "rampestamp" C.D. worden en ook camavalsschla- gers zult u niet op deze C.D. aantreffen. Het wordt een C.D. met een variatie van populaire joekskapelnummers. De C.D. is een aanbevelenswaardig cadeau voor de Sint en de Kerstman, De prijs zal f 17,50 gaan bedragen. Afgelopen maandag en dinsdag heeft joekskapel "Noeët Tuus" hun muzikale bijdrage opgenomen in studio "Audio Art Recordings Sound Equipment" te Oploo. A.s. zaterdag 25 oktober zal in zaal "D'n Engel" te Venray het gezamelii- ke slotnummer van de C.D. door de 4 joekskapellen worden opgenomen. Bij deze "life-opname" is de aanwezigheid van publiek gewenst. Wilt u deze happening meemaken dan wordt u verzocht om uiterlijk 12.00 uur in zaal "D'n Engel" aanwezig te zijn. Wij hopen op uw muzikale en mentale steun. De verwezeüjking van deze CD werd mede mogelijk gemaakt door definanciële steun van: Boomkwekerij P.Bistervelts De Driesprong VOF Schildersbedrijf Gommans VOF Holtermans Assurantiën Inalfa industries BV Manders Industries BV Texa< Café en Zatenverhuur P.Martens Handelsonderneming Claessens-van Kempen Administratie - en Belastingadviesburo Seintjes Joekskapel "Noeët Tuus" Leunen. Bouwbedrijf van Ooi BV Bouwbedrijf J. Pijpers Loonbedrijf Gebr. Reintjes Schaeffers Dakbedekkingen Elektro P/van Staveren Texaco Tankstation J.Lucas T\ TUUS'

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 17