L.V.B. LEUNEN J Uitnodiging voor de ontmoetingsavond op maan dag 20 oktober. Om 19.00 uur zal er een H.Mis voor de leden worden opgedragen door Past. Ewals. Aansluitend is er in "de Brink" een lezing over fysiotherapie door de heer E.Overbeek. Veel vrouwen worden tegenwoordig doorverwezen naar 'de therapie'» vadaar informatie over dit onderwerp door een fysiotherapeut. Heeft u een buurvrouw of vriendin die interesse heeft breng haar gerust mee want alle vrouwen zijn welkom op deze avond. Denk ook aan de jaarlijkse collecte voor Bets Reintjes. De leden van zaalgroep 2 (mr.de Haanstr./ Sparveld /Loenerveld recLNabbenstr.) worden verzocht om 16.00 uur in "de Brink" te zijn voor de voorbereidingen. Bij voorbaat dank en tot ziens! Wij maken voor U modem orthopedisch schoeisel steunzolen op maat vervaardigd orthopedische aanpassingen aan conf" eventueel bezoek aan huis mogelijk JBK. I Litjens Ewalts leverancier voor alle ziekenfondsen Aan alle inwoners van Leunen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraad vergadering welke gehouden wordt op maandag 20 oktober 1997 om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink. De agenda voor deze vergade ring luidt ais volgt; 1. Opening; 2. Vaststelling notulen en actielijst van 15 september 1997; 3. Ingekomenstukken en mededelingen; 4. Verslag diverse afgevaardigden; 5. Rondvraaga en 6. Sluiting. Peelpremie, Dit onderwerp is vorige keer uitgebreid aan de orde geweest. Momenteel zijn er een 4-tal concrete verzoeken doorgespeeld naai" de projectleider Leefbaarheid in de Peel. Wij Louden u op de hoogte. De secretaris, Guus Reintjes. St. Odastraat 42 5804 BN Venray Tel. 0478-584536 1 OttbopcdlBchc 3chocot«chniek mtpro meuten?

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 6