3. Pausselijke Missiewerken - MISSIO - zal gaan heten. In 1997 is de aanpak nog even simpel als in 1822: breng mensen bij elkaar in kleine groepen, ontwikkel de geest van solidariteit met de brengers van het evangelie overal ter wereld en leg daarvoor iedere dag een "stuiver" opzij. Als genoeg mensen dit doen, ontstaat er een wereldwijde beweging. Op Uereldsdssledag doet MISSIO en beroep op de katholieken in Nederland om hun solidariteit met de kerken in de Iterde Wereld tot uitdrukking te brengen in financiële steun, vooral voor de pastorale projekten, die deze kerken aan MISSTO voorleggen. Mogen wij bij deze uw steun vragen aan de kerkdeurkollekte op Wereldmissiedag komende weekend 18/19 oktober 1997. De opbrengst van Wereldmissiedag van de Kinderen afgelopen zaterdag tjjdens de Gezinsmis bedroeg: 448,Een mooi bedrag dat door onze kinderen van de basisschool byeen is gebracht.. Komende weekend zijn wij volwassenen aan de beurt IJ kunt uw bijdrage eventueel ook overmaken op Giro 1566 t.n.v. Wereldmissiemaand, Den Haag. WEEKEND DIENSTEN HUISARTSEN Voor de patiënten van: Dr.v.Tiel, T.v.Lankveld, R.Gabeler H.Schraven ,Dr.vd Velde, J.Wittgen en B. v. Casteren- v.Güs,neemt waar: 18 okt Dr. van Tiel, Stationsweg 15a, 19 okt tel. 58 14 65 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer, F.Sehmeetz, P.P. Henkes, A.Coenen, vd Weyer en J. de Vocht neemt waar: 18 okt. Dr. G. van Loon, Pr. Hendrikstr. 26 19 okt tel. 58 88 00 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot .11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 4