de gewijzigde punten 3 en 8. Wij verzoeken de nabestaanden om, daar waar nodig, de graven ruim voor Allerheiligen aan te passen aan het nu geldende reglement. Voor eventuele vragen kunt u terecht bij Dhr Joos Reintjes, beheerder van het kerkhof, Bershof 6, tel.: 58 30 58. Het Kerkbestuur. GRAFRECHTEN. Zij, die jaarlijks de grafrechten zelf betalen, gelieve dit te doen op maandagmorgen in de komende weken op de pastorie bij Dhr. Jan Jenniskens, administrateur. Ook kan men dit bedrag overmaken op Rabobanknr.: 1281.02292 of Gironummer: 1038047 t.n.v. Parochie H. Catharina, Albionstraat 30, 5809 AE Leunen, met vermelding "grafrechten 1997. Indien mogelijk ook vermelden de ten naamstelling van het graf of het grafnummer, dat staat op het kruis. De lijst van de volmachtbetalers zal een dezer dagen bij de Rabobank Zevenrode worden aangeboden. In het weekend van 1 en 2 november vieren wij in onze parochie het feest van Allerheiligen. Zondagmiddag 2 november is er om 14.30 uur een Gebedsdienst voor Allerzielen met aansluitend een stille tocht naar ons kerkhof waar de graven van onze dierbare overledenen zullen worden besprenkeld met wijwater. üTTFNAVOND K.B.O ftfd. LEUNEN Op maandag 13 oktober heooen we wwi kienavond ten bate van de kas van de KBO m het gemeenschapshuis De Brink om 20.00 uur. Iedereen is welkom. De prijzen zijn weer met grote zorg RêKozöfi Deze avond zal zeker slagen, als alle leden met famiHe en vrienden een kans komen wagen. Bij voorbaat, wensen wif alle deelnemers veel succes en een gezellige avond. Tot ziens op 13 oktober a.s. Op dinsdag 28 oktober is de najaarsvergadering bij P.Martens. Nad bericht volgt nog.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 4