FEEST ÏN PEUTERSPEELZAAL 'T UK KEN EST 10 Zaterdag 4 oktober bestaat 't Ukkenest 25 jaar. Zeker de peuters komen goed aan hun trekken deze dag. Om 10.00 uur begint het voor hen met een leuke en gezellige speeloehtend in en om de Peuterspeelzaal met allerlei verrassingen, Eten hoeven ze die middag thuis niet meer, dat doen ze lekker op de peuterspeelzaal. Het feest zal voor hen tot 12.30 uur duren. Voor de ouders is het belangrijk dat de peuters om 10.00 uur zich verzamelen op de speelplaats van "de Schakel". Als het slecht weer is zorg dan voor regenkleding. 's Avonds is de reünie van leidsters en bestuursleden die de afgelopen 25 jaar aktief zijn geweest binnen het werk van de Peuterspeelzaal in Leunen. Ong. 75 personen hebben zich voor die avond opgegeven, het feest begint 4 oktober om 20.00 uur en is natuurlijk in de gezellige en prachtig gerenoveerde Peuterspeelzaal in "de Schakel". Als mensen nog leuke oude foto's hebben van de Peuterspeelzaal of filmmateriaal van vele ajren geleden, zou je dit dan af willen geven aan Mir Michels aan de Albionstraat. We maken er dan leuke collages van en 's avonds draaien we enkele video filmpjes. Zet je naam erop en je krijgt het heel zeker weer terug. Wii iemand zich nog opgeven voor de reünie dan kan dat nog bij G$mt Arts, Brienshoekweg 6. Tot Zaterdag Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide Programma-Aktiviteiten: Donderdag 2 oktober: Extra repetitie Harmonie-orkest in de Gelderkoel te Heide. Van 1930-21.00 uur. Zondag 5 oktober: Federatief Toernooi te Ysselsteijn. Tijdstip van optreden Harmonie 11.15 mir. Inspelen op het podium te Ysselsteijn om 10.00 uur. Tijdstip van optreden Drumband om 11,55 uur Zondag 19 oktober: Drumband op concours te Someren. Tijdstip van optreden 16.10 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 11