Gratis Levensmiddeienp akketten, JUBILEUMCAMPAGNE BIJ GARANTMARKT 18 Garantmarkt FLEURKENS te VEULEN houdt evenals alle andere Garantmarkten in Nederland een dynamische najaarscampagne, waarvan de consument veel profijt trekt. Vanzelfsprekend zijn er vlijmscherpe folderaanbiedingen, er worden waardebonnen uitgegeven en er worden diverse acties op touw gezet. Als klap op de vuurpijl kan gespaard Worden voor gratis levensmiddelen pakketten met een winkelwaarde van ruim 40 gulden. Omdat de Garant- marktformule tien jaar bestaat, zijn de pakketten dit jaar extra vorstelijk gevuld. De artikelen zijn bovendien verpakt in een duurzame kunststof boodschappenbox, die vervolgens als opvouwbare boodschappenkrat gebruikt kan worden bij het boodschappen doen. De campagne voor de gratis boodschappenpakketten start op maandag 15 aeptember en duurt tien weken. Bij besteding van iedere 25 gulden aan boodschappen ontvangt de consument een pakketzegel, Als de speciale spaarkaart is volgeplakt met 25 van deze zegels, kan deze worden ingeruild tegen een tegoedbon voor het gratis levensmiddelenpakket. De pakketten zijn rijk gevuld met bekende gangbare merkartikelen, waarmee aanmerkelijk bespaard kan worden op de dagelijkse boodschappen. Op zaterdag 13 december kunnen de boodschappenpakketten worden afgehaald tegen inlevering van de tegoedbonnen. Vanaf 27 oktober start een vleeswarenactie die acht weken duurt. In deze periode staan constructie dozen férnex centraal, het speelgoed van het jaar 1996, waarmee de mogelijheden onbeperkt zijn. Er kunnen faascine- rende dingen mee worden gemaakt, zoals molens, een ruimteschip of een helicopter met schroefbladen. Hoe meer doosjes, hoe mooiere en grotere bouwwerken kunnen worden gemaakt. Bij de vlee$warenafdeHng wordt tijdens de actieperiode bij 300 gram vleeswaren tegen een bijbetaling van f 2,49 direct een doosjes K*nex gegeven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 19