MTXC LUBKA MPJOENS CHA PPEN De mixclubkampioenschappen zitten er alweer ruim twee weken op. Het weer heeft oi.et echt bijgedragen aan het toch slagen van dit toernooi. De nieuwe opzet, door de mix in een eerder stadium te spelen dan in september, is zeer geslaagd, gezien de deelname. 48 x 2 - 96 senioren 15 x 2 30 junioren De voorspeiling die eerder is gedaan voor wat betreft het loskoppelen van de mix met de clubkampioenschappen dubbels en enkel in september, Ls genéel uitgekomen. Denk aan; Verliezersronde die heeft kunnen plaatsvinden, grotere deelname en vergeet vooral de organisatie van dit toernooi niet. Dit is veie malen éénvoudiger nu en dit gaat vooral in september des te meer spelen. Enkele sponsors voor deze clubkampioenschappen mix willen we bedanken: Steenhandei Kusters - Bekers junioren Advocaten kantoor Strijbosch - van den Hoff - Bloemen Hieronder volgen de uitslagen van de finales die jl» plaatsvonden: Senioren 1 Jos van Bree Rïni van Sundert 2 Geert Gielens Marlies Eibers (6-1,6-4) Senioren verliezersronde 1 Jeanne Voesten Hay Vullings 2 Mieke Hurkmans Eddy Litjens 3-6, 7-6, 6-3 Junioren 1 Rob van Sundert Judith van Sundert Inge Gielens Gijs Gielens 6-1, 6-4 Allen nogmaals gefeliciteerd UI Moniek Litjens Thomas Litjens Peggy Litjens Remco Hellegers 6-3, 4-6, 6-3 Opgelet: De clubkampioenschappen voor enkel en dubbel staan alweer voor de deur. <28 aug. t/m 14 sept.) Aanmelden vóór 14 aug. 1997. De inschrijfformulieren liggen in het clubhuis. Namens de Technische Commissie, G. Litjens

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 8