2. MISDIENAARS: za 19.00 Geert van Gorp en Marieke van Gorp zo 10.00 Ineke Voermans en Jeanne Theunis Weekbeurten Groep 1. Woensdag geen avondmis LECTOREN: za 19.00 Dhr Harry Bovee zo 10.00 Mevr Lies van Bavel OVERLEDEN: Op 6 juni 1997 overleed in het ziekenhuis te Venray Leo Janssen, St. Apolloniastraat 6, in de leeftijd van 55 jaarv Na een plechtige Uitvaartdienst in onze parochiekerk op 11 juni 1997 legden wjj hem te rusten op ons kerkhof in Leunen. WERKEN MET VERTROUWEN. U kent ze wel: die tegeltjes met spreuken om op te hangen tot lering en vermaak van het kleinste kamertje tot boven je werktafel. Spreuken, overbekend meestal, maar wel herkenbaar en herleidbaar "Wanneer had het klaar moeten zijn is zo'n spreukentegeltje. En het vervolgt met: "gisteren vandaag morgen En om de hilariteit te vergroten staat er een lachend figuurtje bij. Op ironische wijze wordt verwoord, dat je niet teveel vertrouwen moet stellen in de snelheid van werken ter plaatse. Als je geduld op de proef wordt gesteld, als je het maar niet ziet opschieten, dan wil je wel eens twijfelen aan jezelf. Geloven in de groei, vraagt uithoudingsvermogen, doorzetting. Geloven in de groei, vraagt vertrouwen. Geloven in de groei, is mede-afhankelijk van öfize inzet. Pas als wijzelf erin geloven, en zaken niet op hun beloop laten, is Gods helpende hand speurbaar. In dat opzicht geldt die andere spreuk: "Zij die geloven, haasten niet." Hoe groot is mijn vertrouwen, mijn geloof, in mezelf, in de ander, in-God

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 3