3. Het is op korte termijn niet mogelijk om kinderen uit de arbeids markt te verwijderen, wel om het kind daarin op een meer mens waardige wijze te laten functioneren. En dat betekent dat wij ons verplichten om voor de kinderen goede arbeidsomstandigheden, goede opvangmogelijkheden en goed onderwijs te verzorgen. En dat kost geld. Wij doen bij deze een beroep op u om te delen, opdat wij deze kinderen niet in de kou hoeven laten staan. Opdat zij, ondanks alles, overeind kunnen blijven en leren geloven in hun eigen kracht om hun situatie te veranderen. Bij gelgenheid van de Eerste Communie op Hemelvaarstdag 1.1. hebben wij in de viering de conmuniecantjes op deze mogelijkheid van delen met deze kinderen attent gemaakt en velen hebben daar ook al op gereageerd door iets te geven aan hen van wat zij aan geld hebben gekregen op hun communiefeest. Met üw gift aan de kerkdeurkollekte in het weekend biedt u de kinderen, die helaas nog kinderarbeid meten verrichten, hopenlijk een betere toekomst. En daar hebben ze recht op. Sacramentsdag is niet alleen een dag om te denken hoe Jezus zijn leven met ons deelde, maar vooral ook om het zelf te doen, vooral met Mensen in Nood. WEEKEND DIENSTEN HUISARTSEN Voor de patiënten van: Dr.v.Tiel, T.v.Lankveld, R.Gabeler H.Schraven ,Dr.vd Velde, J.Wittgen en B. v. Casteren- v.Gils,neemt waar: 31 mei Dr. H. Schraven, Stationsweg 15 a 1 juni tel. 58 14 65 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer, F.Schmeetz, P.P. Henkes, A.Coenen, vd Weyer en J. de Vocht neemt waar: 31 mei Dr. J.de Vocht, Henseniusstraat 13a, 1 juni tel. 58 18 78 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 4