6 KJB.O. AFP LEUNEN Op woensdag 21 mei is onze eerste fietstocht van dit seizoen. We maken de route niet te lang» want bijna iedereen moet min of meer nog wennen aan het fietsen. We vertrekken om 14.00 uur aan het Gemeenschapshuis "De Brink". Hopelijk wei goed weer!! Aan alle inwoners van Leunen. Hierbij nodigen wij u uit voor liet bijwonen van de openbare dorpsraad vergadering welke gehouden wordt op dinsdag 20 mei om 20.00 uur in gemeenschapshuis de Brink. De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening, 2. Vaststelling van de notulen van 17 maart 1997 en 15 april 1997,. 3. Ingekomen stukken en mededelingen, 4. Verslag diverse afge vaardigden, 5. bespreking coneept-enquete inzake de woningbehoefte, 6. Vaststelling jaarverslag en financieel jaarverslag, 7. Rondvraag, 8. Sluiting. Mededeling Naar aanleiding van het bezoek van het college van B&W aan Leunen hebben enkele jeugdige inwoners van ons dorp een actie opgestart en handtekeningen verzameld ten behoeve van een skate/skeelerbaan. De handtekeningen zijn op 15 april overhandigd aan loco -burgemeester De Log, De dorpsraad heeft over deze aangelegenheid de volgende brief binnengekregen welke we graag onder de aandacht brengen van de Leunse Jeugd. Aan de Leunense Jeugd, Venray 29 april 1997. Beste meisjes en jongens, Tijdens het bezoek van de burgemeester en de wethouders aan Leunen, Op 15 april van dit jaar hebben jullie het college laten weten dat jullie graag een skeelerbaan willen. Andere skateliefhebbers uit de gemeente hebben óns dezelfde vraag gesteld. Op dit moment zijn wij aan het bekijken of er in de gemeente Venray zo'n baan kan worden aangelegd. De uiteindelijke plaats moet voldoen aan een aantal voorwaarden. Alle mogelijke plekken worden bekeken en zo ook het oude crossbaantje aan de Albionstraati Zodra er meer duidelijkheid is laten wij iets horen. Vriendelijke groet, burgemeester en wethouders van Venray. tf

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 7