7 Maandag 19 mei 1997 Leden worden uitgenodigd om deel te nemen aan dit toernooi, op 2e Pinksterdag. U speelt minimaal twee keer en met de indeling wordt rekening gehouden met uw speel sterkte. Dus schrijf in, het kan nog tot zondag 11 mei a.s. (inschrijfkaarten liggen in het clublokaal) De kosten van deelname zijn 2,50 p.p. ENIGING Veel tennisplezier. De toernooi-indeling hangt zaterdag 17 mei vanaf 12:00u in het clublokaal. De organisatie van het Pinkstertoernooi is in handen van Jos Eibers, tel. 58 57 32 en Jos Ermers, tel. 58 66 73. Vanaf 12 t/rn 17 mei organiseert het Astma Fonds weer de jaarlijkse collecte. Mer de opbrengst ondersteunt het Astma Fonds mensen met astma, chronische bronchitis of longemfyseem Door wetenschappelijk onderzoek, voorlichting aan patiënten en hun omgeving, en scholing aan artsen en verpleegkundigen. Veel mensen met deze ziekte hebben vaak ademnood. Help hen Ook u geldelijke steun is van groot belang. Bij voorbaat hartelijk dank!!! De dames van de LVB komen ook dit jaar weer met hun bussen bij U aan de deur. Stel hen niet teleur en geef aan dit goede doel!! In Leunen houden we deze collecte op 12 - 13 en 14 mei. Willen de dames van de LVB die ook andere jaren met deze actie helpen, de bussen afhalen op maandag 12 mei 's middags tussen 13.00 en 13.30 uur bij het gemeenschapshuis. Als u niet kunt helpen, zorg dan als het kan voor een vervangster of laat het tijdig weten bij Gonny Fleurkens tel. 582214. SEN IOREN Ail C. n Doet u dit jaar ook met ons mee? Wi zoeken enthousiaste co lega-coifectanten. Voor de week van 12 tot 17 mei. wW CAlVlC Meld u aan bij uw plaatselijke "Cl Wi IW3 collecte-organisator. steukpuht voor i.s miuoeh neoeriahders Pinkstertoernooi COLLEGA'S m/v GEZOCHT...

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 8