3. Ook de verschijning van Jezus na zijn dood verbaasde de leerlingen. De verbazingwekkende daden van Jezus waren vaak reden tot vreugde. Zo was het bij het wijnwonder van Kana, bij wonderlijke genezingen en bjj de opwekking van Lazarus. Voor de leerlingen werden zijn verschijningen na zijn ellendige dood de grootste oorzaak van vreugde. Deze vreugde heeft hen gedragen in heel hun verdere leven. Ook in ons kan vreugde zijn om Jezus, die verheerlijkt is, die nu nog leeft en bij ons is. Ook al staan we soms verbijsterd over het kwaad in mensen, toch kunnen we blij zijn om het goede, dat de verrezen Heer Jezus Christus door zijn Geest mogelijk maakt, ook in ons, nu en later. 1 WEEKEND DIENSTEN HUISARTSEN Voor de patiënten van: Dr.v.Tiel, T.v.Lankveld, R.Gabeler H.Schraven J.Wittgen en B. v. Casteren- v.Gils, neemt waar: 12 april Dr. J.Wittgen,Langstraat 106, tel. 58 60 82 13 april Pr, R.Gabeler, Allegrostraat 43, tel. 58 28 24 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munek-Keizer, F.Schmeetz, P.P. Henkes, A.Coenen, vd Weyer en J. de Vocht neemt waar: 12 april Dr. A. Coenen, Prins Hendrikstraat 26, 13 april tel 58 88 00 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur. OUD PAPIER Op maandag 14 april, wordt er weer oud papier opgehaald in de kom van Leunen. Diegene die buiten de kom wonen kunnen oud papier afleveren op de parkeerplaats bij het. Gemeen schapshuis "de Brink", tussen 18.00 en 19.30 uur. Wij vragen U vriende lijk om het papier stevig te bundelen of in dozen te verpakken. En s.v.p. niet in sinaasappelkistjes of plastic zakken!Bij voorbaat dank.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 4