9 1 Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide Programma-Aktiviteiten: Zaterdag 12 en Zondag 13 april: Federatief solistenconcours te Venray. Plaats: in de kantine van Inalfa, Maasheseweg. Zaterdag 19 april: Oudijzer-aktie Zondag 20 april: Donatèurs-konsert Rabobank Zevenrode Oudijzer-aktie Harmonie St. Catharina Leunen-Vetilen-ileide Op 19 april a.s. zal hert oudijzer worden opgehaald in Veulen en Heide. Inwoners van Leunen mogen dan zelf aanleveren. Containers worden ge plaatst bij Gebr. Reintjes teVeulen en achter de Gelderkoel te Heide. Het tijdstip van de aktie is van 10.00-15.00 uur. In verband met de problemen rond de varkenspest hebben alle LLTB- leden een brief ontvangen over onze aktie. Het verzoek is dan ook om het oudijzer aan de weg te leggen danwel zelf te brengen, zodat wij niet met trekker en wagen op het erf hoeven te komen. Verschillende materialen mogen niet worden ingenomen i.v.m. de milieu regels. Dit geldt o.a. voor koelkasten, diepvriezers, olie-vaten en alle che micaliën. In principe dus alles wat in de milieu-box thuis hoort. Oude fietsen die u graag kwijt wil hebben onze bijzondere interesse en wij houden ons daarvoor dan ook warm aanbevolen. Eventuele grotere partijen of moeilijk te vervoeren stukken kunnen in overleg met Martin Derikx (tel. 581936) of Piet Bistervelts (tel. 589732) worden opgehaald. Bestuur en Leden van de Harmonie zijn U zeer dankbaar als zij ook dit keer weer op Uw steun en medewerking mag rekenen. Bij voorbaat dank

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 10