Nieuwe voorzitter Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide Tijdens de Algemene Vergadering van Harmonie St. Catharina l.eimen- Veuien-Heide heeft Jan Kuenen het voorzitterschap overgedragen aan Huub Geurts. Jan Kuenen vond het een goed moment om te stoppen omdat de vereniging goed draait en hij zodoende geen zinkend schip achter laat en omdat hij reeds 10 jaar voorzitter is geweest. Verder hebben we een goede kandidaat, zo motiveerde Jan Kuenen zijn overdracht. De nieuwe voorzitter dankte Jan Kuenen voor zijn enorme inzet. Jan Kuenen, die al meer als 40 jaar lid is van Catharina, bleef ook tijdens zijn voorzitterschap gewoon onder de leden. Bij hem konden ze altijd terecht, maar hij kon ook afstand nemen in discussies. Iedereen accepteerde Jan omdat je hem kon vertrouwen en hij zelf altijd voorop ging als er gewerkt moest worden. Jan Kuenen zal overigens wel in het bestuur blijven. Hij neemt nl. de funktie van waarnemend voorzitter over van Huub Geurts. Dat de leden vertrouwen hebben in de nieuwe voorzitter bleek uit de stemming. Huub Geurts kreeg 100% van de stemmen. Gok werd tijdens deze jaarvergadering de bestuursverkiezing gehouden. Volgens rooster waren aftredend Nelly Heidens en Wil Loenen. Zij wer den beiden herkozen. Voor een nieuwe bestuursfunktie was Nelly Cornelissen-Michels bereid gevonden. Ook Nelly werd als nieuw bestuurslid gekozen. Allen van harte proficiat met deze (her)verkiezing. Wij maken voor U - modem orthopedisch schoeisel - steunzolen op maat vervaardigd - orthopedische aanpassingen aan confectie schoenen eventueel bezoek aan hu «mogelijk M, 1 Litjens Ewalts^ st.odastra-di 42 leverancier voor aiie ziekenfondsen. ■y J V.O.F. 5804 BN Venray Vl J Tel. 0478-584536 'IMIitftfc Orthopedische Schoentechniek Q voetproblemen?

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 9