3 Voor de patiënten van: Dr.v.Tiel, T.v.Lankveld, R.Gabeler H.Schraven J.Wittgen en B. v. Casteren- v.Gils, neemt waar: 5 apr Dr. R.Gabeler.Allegrostraat 43,te. 582824 6 apr Dr.v.Tiel, Stationsweg 15a, tel. 581465 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Mirnck-Keizer, F.Schmeetz, P.P. Henkes, A.Coenen en J. de Vocht neemt waar: 5 apr Dr. de Munck-Keizer 6 apr Pr.Hendrikstraat 26, tel. 588800 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur. "Ons jaarlijks uitstapje is op dinsdag 22 april. We vertrekken om 8.30 uur en rijden via een mooie route naar Prinsen beek. Daar brengen we een bezoek aan een droogbloemenkwekerij. Na de koffie en een diapresentatie krijgen we een bloemschikdemonstra tie. Vervolgens is het tijd voorde lunch en vertrek richting Rotterdam waar we ook een rondrit maken. Er blijft dan nog tijd over voor een bezoek aan het winkelcentrum (of een terras) waarna we afsluiten met een lekker diner. Om ca. 21.00 uur zijn we weer in Leunen. De kosten zijn f 67,50 p.p. en u kunt zich opgeven bij Wilma Leyssen, Trijne straal 7 op zaterdag 5 april van 10 tot 11 uur. We hopen veel leden hiermee een gezellig dagje uit te bezorgen. "Bij het jaarprogramma ontving u een opinie-onderzoek. Komt u in de zomermaanden op leuke ideeën voor onze vereniging, dan kimt u dit formulier ingevuld bij het bestuur in de bus doen. "Ons voorseizoen wordt afgesloten met een gezellige kienavond op maandag 7 spril. Deze wordt gehouden in de Brink, aanvang 20.00 uur. tot ziens!! L.V.B. LEUNEN IJ

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 4