L.V.B, LEUNEN 8 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van ons medelid Mevr. G, Vogelsangs-Sonants We hopen dat veel leden in staat waren haar afscheidsdienst bij te wonen. *Dondêrdag 20 maart wordt er door de LVS in a samenwerking met de firma Cruysberg uit tienray fm- een modeshow georganiseerd. Deze show begint om 20.00 uur en voor leden die zich hebben opgegeven in de Brink vanaf 19.30 uur geopend. We wensen de medewerkers veel succes en ieder een een gezellige avond. Woensdag 26 maart is de excursie naar de chincilla fokkerij van W, Vervuurt, Horsterweg 17. De leden die zich hiervoor hebben aange meld worden daar om 19.30 uur verwacht. Donderdag 10 april is de jaarlijkse dag voor alleenstaanden met als thema; "Vrijwillig je leven verrijken". Op het programma staan o.a. inleidinggen door dhr. Marinus van den Berg en mevr. Tiny Reynders. Deze dag wordt gehouden in zaal Roelanzia te Ysselsteyn en u kunt meer informatie krijgen en zich opgeven bij Leny Direks, tel. 585394 voor 1 april. TEN NISLESSEN (Senioren) Opgave via inschrijfformulier. Deze hangen aan het publikatiebord in het clubhuis. Wilt u samen met andere leden in een groepje van 4 de lessen volgen, geef dit dan duidelijk aan op het inschrijfformulier. De lessen starten in april na de Pasen. Betreffende indeling, lestijd, lesgeld en aantal lessen ontvangt eenieder, die zich opgegeven heeft, bericht van tennistrainer Don Mulders. Dorpencompetitie Het complete wedstrijdschema zal het komend weekend in het clubhuis opgehangen worden. De teamindeling is reeds via de rauper bekend gemaakt. Alle teamcaptains krijgen persoonlijk het wedstrijdschema poule indeling en een afsprakenijst. Invitatie toernooi op zondag 23 maart Er hebben zich 14 koppels opgegeven, het speelschema hangt vanaf vrijdag 21 mrt tegen de ruiten van het clubhuis. £NIGING yjPÜWgnJ>

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 9