VASTENACTIE 1997, VEULEN 22 Bij deze uitgave van "de Ruuper" vindt u een enveloppe met opschrift "Vastenactie 1997", met de bedoeling, daar uw vastenoffer in te doen. In 'n begeleidende brief bij de vorige "de Ruuper" hebt u kunnen lezen, waarvoor uw gift gaat dienen. Agrarisch Veulen helpt agrarische Papoea-kinderen in de parochie Muting, Irian Jaya, om een hogere middelbare school te kunnen volgen, als voorwaarde om straks iets te kunnen betekenen voor de ontwikkeling van hun eigen mensen, op het gebied van onderwijs, verpleging, land- en tuinbouw en techniek. De beste hulp in ontwikkelings-landen is het investeren in opleidingen, zodat de mensen zelf hun ontwikkeling ter hand kunnen nemen. Motivatie, beleids-vorming, en inzicht zijn onontbeerlijke vereisten om iets tot stand te kunnen brengen. Uw vastenoffer wordt door het kerkbestuur opgehaald in de week van 23-29 maart. Mocht dit niet gebeuren, bv. u was niet thuis, dan kunt u de enveloppe met uw bijdrage deponeren in de muur-brievenbus naast de voordeur van het rectoraat. Wij wensen u een mooie Goede Week en een Zalig Pasen. Het. Kerkbestuur. Dagtocht-Maastricht. Royal Doulton-Airport. Op donderdag 17 april vertrekken we bij voldoende deelname, om 08.45 uur per touringcar rechtstreeks naar Maastricht, waar we worden verwacht bij Royal Doulton Benelux (porselein fabriek). Na ontvangst met koffie en vlaai en een korte introduktie bekijken we een videofilm, en brengen we een bezoek aan de showrooms. Vervolgens is er gelegenheid om enige tijd in het centrum van Maastricht door te bvrengen. Daarna worden we om 15.00 uur bij Airport Maa stricht verwacht. Na een interessante inleiding waarin de geschiedenis van de luchthaven wordt verteld, maken we met de touringcar een grote rondrit over het luchtvaartterrein. Er wordt u verteld over de bedrijven die zich op en om de luchthaven hebben gevestigd. We bekijken een vliegtuighangaar van dichtbij. Tevens krijgen we informatie over Euro control, scholing en training van beroepsvliegers etc. Om 18.00 uur kunnen we in Baexem genieten van een prima verzorgt diner. Omstreeks 20.30 uur zijn we weer in Veulen terug. Opgave voor deze dagtocht tot 22 maart bij Nellie v. Staveren, tel. 585134. Kosten zijn ca. f 75,p.p. Willen de dames Riek Leyssën en Tonnie Reintjes de Hoefslag poetsen in de week van 24 tot 28 maart. Niet op dinsdag en vrijdagmorgen en niet op woensdagmiddag. Voor de sleutel bellen bij Jeu Sonnemans tel 583304.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 23