2. OP ZOEK. "Zoeken we op hoor je bij het T.V, programma "2 voor 12" regelmatig zeggen. Een reeks naslagwerken staat hen dan ter beschikking. De oplossing is dus binnen handbereik. Het probleem is alleen het juiste boek te kiezen. De trefzekerheid van de navorser is dan van doorslaggevende aard. Iets anders is het, als we op zoek zijn naar iets, dat niet in naslagwerken te vinden is. Als je b.v. op zoek bent naar je onbekende biologische vader of moeder, of als je het antwoord zoekt op 'n mysterieuze verdwijning van een geliefd persoon, of als je zoekt naar de zin van je bestaan. Dan zullen bovenge noemde boeken nauwelijks een oplossing kunnen bieden. Omdat zo'n speurtocht een open einde heeft, is ook de weg erheen niet bekend. Maar een. klein detail kan achteraf een belangrijk hoofdstuk worden in het boek, dat de weg naar de oplossing beschrijft. Het lijkt mij alleen, dat het antwoord op de vraag naar de zin van ons bestaan nooit een laatste hoofdstuk zal hebben. De vele antwoorden daarop zijn allemaal deeltjes van het mysterie, dat we niet geheel kunnen bevatten. Pastor Jan Peeters WEEKEND DIENSTEN HUISARTSEN Voor de patiënten van: Dr.v.Tiel, T.v.Lankveld, R.Gabeler H.Schraven J.Wittgen en B. v. Casteren- v.Gils, neemt waar: 15 mrt. Dr. H.Schraven,Stationsweg 15a, tel. 581465 16 mrt. Dr. J.Wittgen, Langstraat 106, tel. 586082 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer, F.Schmeetz, P.P. Menkes, A.Coenen en J. de Vocht neemt waar: 15 mrt.Dr. F.Schmeetz,Aronskelk 76, tel. 585900 16 mrt Dr.vd Akker, Aronskelk 76, tel. 585900 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middag Van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 3