Aan alle inwoners van Veulen 24 Op dinsdag 11 maart a.s. zullen de burgemeester en wethouders bij ons te gast zijn. Dit in het kader van de werkbezoeken die het college om de twee jaar aan de Venrayse dorpen brengt. De agenda van deze vergadering is als volgt: 1. Opening, door de voorzitter van de dorpsraad. 2- Kort verslag door de secretaris over de periode die ligt tussen het laatste werkbezoek van B&W en nu. 2- Gemeensehapshuis "De Hoefslag" is "ram" versleten. Hoe nu verder? 4- Woningbouw. Stand van zaken over bouw (on)mogelijkheden in Veulen. 5. Verkeersveiligheid Hoe staat het met de verkeersveiligheid in Veulen, waar en hoe kan het beter? 6. Riolering. Hoever zijn de plannen voor riolering in het buitengebied en zijn realiseerbaar? Kabel-T.V. Via een schotelantemie is veel te ontvangen maar géén kabelkrant of TV 8. Is kabel-TV voor Veulen ooit haalbaar? 8. Rondvraag. Met vragen uit de zaal. 9. Sluiting. Gezien de ervaringen uit het verleden zal dit ook weer een levendige vergadering worden met veel informatie. Daarom nodigt de dorpsraad Veulen u allen uit om deze vergadering bij te wonen. Ze is in zaal '"t Veuie" en begint om 20.00 uur. De secretaris G. Reintjes. Voor de toneelliefhebbers in Leunen en Veulen. Zondag 9 maart a.s. wordt door toneelvereniging OIRATA uit Oirlo het toneelstuk "Joost mag het weten" op de planken gezet onder regie van Hay Dinghs. De voorstelling vindt plaats in Schouwburg "De Beejekorf" te Venray. De Aanvang is om 20.00 uur. Korte inhoud: De logés van hotel "Het Veerhuis" hebben op het eerste gezicht weinig met elkaar gemeen. Het personeel van het hotel verwacht een rustig weekend. Maar dat valt tegen, want de gasten zetten niet alleen de hele etage, maar ook de hotelhuishouding op z'n kop. Dat geluk en liefde een stevig partijtje meeblazen in dit tumult is een prettige byeenkomstigheid. Wilt u genieten van een ontspannend avondje toneel. Kom dan op zondag 9 maart a.s. naar de Beejekorf.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 25