L.VJB. VEULEN 6 maart-, Demonstratie-avond Irma haarmode. Aanvang 20.00 uur in de Hoefslag. Dagtocht - Maastricht. Royal Douiton -Airport. Op donderdag 17 april vertrekken we bij voldoende deelname, om 08.45 u. per touringcar rechtsstreeks naar Maastricht, waar we worden verwacht bij Royal Douiton Benelux (porselein fabriek). Na ontvangst met koffie en vlaai en een korte introduktie bekijken we een videofilm, en brengen we een bezoek aan de showrooms. Vervolgens is er gelegenheid om enige tijd in het centrum van Maastricht door te brengen. Daarna worden we om 15.00 uur bij Airport Maastricht verwacht. Na een interessante inleiding waarin de geschiedenis van de luchthaven wordt verteld, maken we met de touringcar een grote rondrit over het lucht vaartterrein. Er wordt u verteld over de bedrijven die zich op en om de luchthaven hebben gevestigd. We bekijken een vliegtuighangaar van dichtbij. Tevens krijgen we informatie over Eurocontrol, scholing en training van beroepsvliegers etc. Om 18.00 u. kunnen we in Baexem genieten van een prima verzorgt diner. Omstreeks 20.30 u. zijn we weer in Veulen terug. Opgave voor deze dagtocht bij, Nellie v. Staveren, tel. 585134. Foto's Carnaval Veulen. A.s. zondag 2 maart kunt u na de Hoogmis tot 16.00 uut in Zaal 't Veule de foto's bezichtigen die gemaakt zijn van de diverse camavalsaktiviteiten van dit jaar. O.a. van het prachtige verklede Aldëwievebal, de Bonte Avond, Boeren bruiloft, de optocht en vele mooie kiekjes van het kinderbal. Tot zondag! Groetjes, Frans van Staveren. in Jlfo» K.P.J. afd VEULEN KPJ~ers. I I rijn al lekker op gang voor de culturele avond van 21 maart. Daarom gaan we vrolijk verder met de volgende repetitie. De volgende keer dat we ons stuk op de planken zetten, is in Venlo. Daar gaan we vrijdag om half 8 oefenen. De vertrektijd hiervoor is om 19.00 uur bij de Hoefslag. Als je niet kunt bel dan iemand van het. bestuur op. Tot vrijdag. Het bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 21