2. vr 7-2 Eerste vrydag van de maand Vanaf 8.45 uur ZIEKENCOMMUNIE aan huis. 19.00 Ism t.e.v. H.Hart (vw offerblok) Isin v Piet Litjens en Mien Litjens-Lemmen weekd v Lod Leijssen (3) MISDIENAARS: za 19.00 Linda Houben en Ineke Voermans zo 10.00 Kai Croqué en René Geurts Weekddiensten: Groep 2. Als je eens een keer niet kunt komen dienen, moet je zelf voor een vervanger zorgen. We rekenen er op, dat je komt als je de beurt hebt LECTOREN: za 19.00 Mevr Elly Theunis zo 10.00 Mevr Annie Reintjes GEDOOPT: Willem Vullings, van Megenstraat 19 MEDEDELING: Als er thuisverblijvende zieken zijn of ouderen, die niet goed meer naar de kerk kunnen komen en toch graag op de eerste vrijdag van de maand of op een andere dag de heilige communie willen ontvangen, dan kunnen ze dat laten weten op de pastorie, telefoon 58 15 75. We kunnen dan een geschikte tijd afspreken. Min het weekeinde van 1 en 2 februari start MEMISA haar jaarlijkse actie onde de titel: "Werelddokters die blijvend uw steun verdienen" Al meer dan 70 jaar ondersteunt Memisa het IV1 3.1^1UVtl werk van deze dokters in Afrika, Azië en Latijns-Amerika. Veel is al totstand gebracht, veel moet nog gebeuren. Want we staan er nauwelijks bij stil, maar in Nederland is er één arts op iets meer dan 400 inwoners. In een land als Tanzania moeten 25.000 mensen het met één dokter doen. De gezondheidszorg is dan ook nauwelijks te vergelijken, terwijl de vraag naar medische hulp zeker niet kleiner is. Die is eerder groter. Malaria, tbc, cholera en aids zijn de grootste vijanden. Is de situatie uitzichtloos Zeker niet, Memisa is al tientallen jaren actief in meer dan 80 landen. Zo ook in Tanzania.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 3