Vastenavond 1997 11 Voor deelnemers aan de vastenavondoptoeht door het Knollenland is het goed om te weten dat bonte kleuren 't meeste aanspreken. Houdt de opschriften kort en kernachtig, want 'n verhaal is te lang m tl bent voorbij voordat dat verhaal is gelezen, en dat is jammer. Denk aan de wind in verband met stevigheid van de creatie en de veiligheid van de deelnemers, mede ook vanwege de dorpels in de diverse straten van ons dorp. Als er 'n ongeluk gebeurt is voor iedereen dê pret er vanaf en als u halfweg blijft steken, vanwege pech of stuk waaien is voor u niet leuk, maar ook niet voor de organisatie. Voor iedere deelnemer met een motorvoertuig de normale wettelijke WA verzekering vereist is. Als u weet dat u meedoet waarom zou u dan wachten met opgeven tot het laatste moment. U kunt zich opgeven voor deelname in Venray t/m zaterdag 1 febr. en voor deelname in Leunen t/m Maandag 3 februari bij J.van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen tel. 58 16 93. Zondag 2 februari 1997 viert onze Carnavalsvereniging het feit, dat alle Knöilinnekes en Knöllekes zich aan de nieuwe jeugdprins ZIJNE KONINKLIJKE DWAASHEID {Niels Koenen) kunnen voorstellen. Ter gelegenheid van deze gebeurtenis zal onze vereniging met Z.K, Dwaasheid Prins Niels d'n Urste recipiëren in gemeenschapshuis de Brink te Leunen en wel van 14.11 tot 16.11 uur. Wij stellen het zeer op prijs u daar te mogen begroeten. Tot ziens! Carnavalsvereniging "t Knöiteké" Leunen De voorzitter: De jeugdleiders: L. Classens Paul van den Berg Toon Langertkamp Ton Litjens 'kinjdprifus 'Nïehv d'n 'Unste Trin a 'Nïeh d'n 'Urn le 't fCnölUlu"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 12