Vastenavond 1997 13 Voor degenen die mee willen doen met de vastenavondoptocht is 't van belang te weten dat men zich voor deelname aan de optocht in Venray kan opgeven tot en met zaterdag 1 februari. Wie alleen mee wil doen aan de optocht in Leunen kan zich opgeven tot en met maandag 3 februari. Als u zich bij mij thuis wilt opgeven en ik zou niet thuis zijn, doe dan 'n briefje in de bus met naam en adres erop, dan vraag ik dienaangaande op korte termijn nadere informatie. Voor deelname aan de optochten in Leunen zowel als Venray kunt u zich opgeven bij J.van Meyel, Vulllingsstraat 52, Leunen, tel. 581693. KENNISGEVING Op dinsdag 11 februari 1997 moeten Barry Willems en Louke Janssen trouwen (le roep) t fcnölUke' Knöllekes en Knöllinnekes Mien joar as Prins dvver 't Knölleriek is wer vurbeej. Zd-iets was d'n urstc zin van 't liedje, dat ik op 't Prinsebal zong um oowlie te bedanke. God-zij-dank liep de zaal nie leeg toen ik begoos te zinge. 'T laag natneluk n ie aan Puppies Huusorkest dat 't zo beroerd klonk, mar dat ware gewoon mien zangkwaliteite. Mar ejkus alle kwats an de kant Ik ivil oowlie, ok names mien vrouw en kiender, op dees manier nog énne kier allemol harteluk bedanke vur dit geweldige joar. 'T was en joar um noeeit te vergeate. 'Tgot te ver um alle meen se en kommissies apart te nuume um ze te bedanke, want ge vergèt d'r dan gegarandiert iecn of twkje. Doarum doe ik dat nie. Ik wil dan ok eindige mit de Idtste woorde van mien liedje: UT WAS EN MOT TOAR. Aid prins Geert. carnavalsvereniging LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 14